Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] sluchawki zamkniete do ~2000 zl


v4r1v

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

szukam  wokolusznych sluchawek zamknietych do ~2000 zl. 
Muzyki slucham glownie z Tidala poprzez DAC chord mojo 2. Nie lubie nadmiaru basu i zamulonych detali, sluchawki musza byc wygodne. Sprzetu chce uzywac do sluchania jazzu, muzyki klasycznej i ogladania filmow.
Do tej pory korzystalem z Bose QC 35 na bluetooth - bardzo wygodne glebokie muszle, mam wrazenie w gubia mase detali, nie porywaja mnie dzwiekiem.
Testowalem otwarte Sennheiser HD560s, graly fajnie natomiast w odsluchu przeszkadzaja mi dzwieki otoczenia.

 

Obecnie na podstawie recenzji rozwazam Beyerdynamic DT 770 250ohm i DT 700.

 

Czy mozecie mi cos polecic ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Kiedyś miałem QC35 albo QC35 II i rozumiem skąd wstręt do nadmiaru basu ;) Mocny bas nie jest zły ale dobrze kontrolowany i nie rozlany na pół zakresu jak w Bose. Od siebie polecam wypróbować Beyerdynamic DT150 + na dzień dobry zmiana padów (podam link jak by ew. doszło do ich zakupu). Z Chordem Mojo 2 który ma gorącą jak dla mnie średnicę dobrze się ten zestaw zgrywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meehooj https://www.aliexpress.com/item/4000325598148.html

  • przede wszystkim poprawa komfortu
  • skóra naturalna
  • pianka pamięciowa zamiast gąbki
  • zbliżona sygnatura dźwięku do oryginału (z ceraty)
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności