Skocz do zawartości

Jakie pady Dekoni do Fostexa


GABRIEL BABICZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam interesuje mnie wymiana padów w słuchawkach Fostex th900 mkll Do wyboru są 3 wersje od Dekoni 1 welurowe 2 owcza skóra oraz hybrydowe a w nich połaczenie skóry z welurem Jakie najlepiej by śie sprawdzały w cięzkiej muzyce metalowej z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skóra albo skóra wentylowana, te pierwsze są łagodniejsze, bas jest mocniejszy a wysokie łagodniejsze. Skóra wentylowana daje najbardziej zrównoważony dźwięk z największą sceną. Hybrydowych nie znam natomiast welury obcinają mocno bas a dźwięk staję się nieznośnie ostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, GABRIEL BABICZ napisał(a):

Witam interesuje mnie wymiana padów w słuchawkach Fostex th900 mkll Do wyboru są 3 wersje od Dekoni 1 welurowe 2 owcza skóra oraz hybrydowe a w nich połaczenie skóry z welurem Jakie najlepiej by śie sprawdzały w cięzkiej muzyce metalowej z góry dziękuje za pomoc

Zdecydowanie owcza skóra. Sprawdzone na odpowiednim repertuarze, ale na TH 610.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za pomoc ,zdecyduje śie na zakup tych ze skóry To moja pierwsza wymiana czy muszę kupić też ringi do Dekoni czy będą pasowały te z firmowych padów 

W dniu 1.11.2022 o 18:15, vonBaron napisał(a):

Tylko skóra albo skóra wentylowana, te pierwsze są łagodniejsze, bas jest mocniejszy a wysokie łagodniejsze. Skóra wentylowana daje najbardziej zrównoważony dźwięk z największą sceną. Hybrydowych nie znam natomiast welury obcinają mocno bas a dźwięk staję się nieznośnie ostry.

Dziękuje za pomoc jeśli mogę spytać to czy była to dobra dla tych słuchawek zamiana z Aune s6 na Bursona 3 w wersji zbalansowanej Reference 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2022 o 21:08, vonBaron napisał(a):

Ringi będą pasować te od fabrycznych padów.

Nie, Burson słabo zgrywa się TH-900. 

Witm dziękuje za poświęcony czas na odp ,faktycznie ringi pasują Ja wcześniej kupiłem 3 wersje padów o których wspominałem ,jednak zależało mi na opinni kogoś kto ich używał tak by wybrać najlepsze Wczoraj zamontowałem z owczej skóry ,mają troche mniejszy otwór od fabrycznych A co do odsłuchu to faktycznie bas mocniejszy ,jednak wokal trochę mi śie oddalił i grają jakby mniej agresywnie z tymi padami Ostatecznie odesłałem wszystkie ponieważ na ich stronie pojawiły sie wentylowane a szczegóolnie latem są mniej potne Zanim dotrą do mnie będe używał starych ,pierwsze wrażenie po ich ponownym założeniu to bliskosć wokali a czasem nawt zbytnia otrosć  dzwięek jest mocniejszy A więc jednak Aune s6 z tymi słuchawkami miały mocniejszy bas i mocniejsze było brzmienie lub np krzyk Te słuchawki to jak dla mnie ideał i nie planuje innych szczególnie że wczesniej kilka razy sprzedałem za połowe bo mi nie pasowały ,i zapytam co zamiast bursona było by dla tych słuchawek najlepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności