Skocz do zawartości

Firmware 2.50 Final


Rekomendowane odpowiedzi

Improved Features & Fixed Bugs:

 

- Dodano i ustabilizowano funkcje flasha

- Potwierdzanie opcji usuń w notepadzie

- Polskie menu

- Stabilizacja innych funkcji

 

* Nowe funkcje flasha

- Obsługa funkcji GetPersistentData SetPersistentData

- Naprawiony bug w funkcjachLoadMovie i LoadVar

- Poprawiona obsługa odtwarzania dźwięków

 

O tu: http://www.cowonglobal.com/zeroboard/zboar...amp;category=21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Wrzuciłem pliki z katalogu 0 i 1. Po wrzuceniu plików z katalogu 2 i uruchomieniu player'a na wyświetlaczu widoczne jest kilka kresek i nic się nie dzieje. Podłączyłem D2 do komputera. W pamięci odtwarzacza wciąż są te dwa pliki z katalogu 2. Co mam zrobić? Wyłączyć odtwarzacz i sprawdzić, czy tym razem player odczyta te dwa pliki, czy też usunąć je z pamięci i zacząć aktualizację od początku z katalogu 0?

 

Dodano:

Poradziłem sobie. Windows zamienił literki dysków pamięci wewnętrznej i karty pamięci. Wchodząc do dysku H otwierałem kartę pamięci, a nie pamięć odtwarzacza, a że na obu dyskach miałem takie same foldery, nie zauważyłem różnicy :) Odtwarzacz działał prawie normalnie, tzn. był biały ekran, ale dało się słuchać muzyki i odtwarzać filmy.

 

Fajnie, że znów mam D2. :P

 

Dodano2:

Zmiany oczywiście na lepsze. FLAC poziomu 8. odtwarzany jest teraz bez problemu. APE równie niemrawe jak w wersji beta. Obsługa flasha poprawiła się. Na 2.50b podczas odtwarzania Happy Tree Friends player często się zawieszał. Na wersji finalnej tylko zwalnia. Język polski - niestety niedopracowany. Niektóre pozycje w menu zaczynają się z małej litery, brakuje spolszczonych przycisków. Mimo wszystko dobrze, że się pojawił. Teraz czekam jeszcze na możliwość usuwania obrazków z poziomu odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie obyło się bez błędów. I to bardzo poważnych. Wyobraźcie sobie, że nowy soft nie radzi sobie z wyświetlaniem tagów ID3 :o Trzy linijki wyświetlające informacje o utworze są po prostu puste! Problem dotyczy MP3. Natomiast FLAC, OGG i APE działają poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo zmieniły się literki napędów pamięci i jest na odwrót. trochę mnie to zbiło :) ale olać. Rzeczywiście coś jest nie tak z Tagami. Nagle niektóre utowory wyświetla mi losowo mimo, że każdy truck ma numerację. na jednym flashu ładnie mi się zawiesza :) ale pomaga przytrzymanie wyłączenia. ten polski w menu robi wrażenie. moi znajomi od razu z wielkim zdziwieniem zwrócili na to uwagę. a myślałem, że właściwie nikt nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nei będe zmieniał.

 

A jeśli chodzi o większą rozdzielczość filmów - stary, jaką on by musiał czytać rozdzielczość żeby nie trzeba było konwertować filmów?! Zresztą chyba wtedy by żarł więcej energii, nie? A jak dla mnie to odpada ;) CHociaż oczywiście sama możliwość odtwarzania filmów o większej rozdzielczości jest fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie jest niedopracowane i nieestetyczne (te male literki na pocztku..). Ale nawet dopracowane nei zmusi mnie do zmiany i pozostane przy angielskim. Wielkim patriota nie jestem ;). U mnie tez zmienily sie litery dyskow. Po uruchomieniu odtwarzacza sprobowalem usunac katalog z karty pamieci i wyswietlil sie komunikat, ze "fankszon is not suported" :/. Skrzywilem sie bo w 2.50b mozna bylo bez problemu usuwac niepuste katalogi z muzyka. Sprobowalem wejsc do katalogu, usunac jeden z plikow, wyjsc i znow sprobowac usunac katalog i zadzialalo :). Wiecej bledow nie stwierdzono.

 

Zniknal tez bug z pauzowaniem utworu (pauzuje utwor nr 1, przegladam katalogi, wybieram utwor nr 2 i w rezultacie gra nr 1 a wyswietlany jest tag nr 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narysowalem sobie obrazek i go zapisalem, nie moglem go otworzyc... Wlaczam tego painta rysuje drugi chce go skasowac a obrazek potwierdzajacy kasowanie zostal... potem sie zwiesil i jak go uruchomilem ponownie wyswietlal dziwne foldery i wszystkie zaczynaly sie na T(costam) Kilka razy uruchamialem ponownie i jakos to pomoglo i narazie jest ok poza tym ze nie moge otworzyc rysunku namalowanego (zapisal sie w .bmp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam FW 2.50 Final . Czy w tym FW jest możliwość korzystania ze słownika Kor-Eng w wersji Full (około 400 MB)? U mnie po rozpakowaniu i skopiowaniu do głównego folderu Cowon D2, niestety nie widzi tego słownika w menu. Jeśli u kogoś działa ten słownik na FW 2.50 Final, to mógłby ktoś w tym temacie napisać co trzeba zrobić, aby poprawnie działał na tym FW. Z góry THX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności