Skocz do zawartości

Przesiadka Z Mpio Fy500...


Joszua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jakiś czas temu postanowiłem coś pozmieniac w moim przenośnym sprzęcie grającym. Najpierw dorobiłem się nowiutkich Sennheiserów PX100 (wybór dzięki temu forum ;) ), teraz przyszedł czas na odtwarzacz mp3. Do tej pory używałem Mpio FY500 jednak męczy mnie on trochę, zresztą po raz kolejny coś padło w nim :/ ale nie ważne.

 

Po szybkiej lekturze forum i sprawdzeniu na skąpcu co za ile w sklepach ;) zastanawiam się między "klasycznym" (w sensie bez bajerów) iRiverem T60, lub czymś bardziej "nowoczesnym" pokroju Meizo m6 (bardzo mnie kusi, jednak boję się o realizacje gwarancji....) lub iRiver x20?

 

Jeśli to ma jakieś znaczenie to słucham przede wszystkim ciężkiej muzy <zło> :P

 

Wiem że są to bardzo różne odtwarzacze, dlatego nie oczekuje porównań (chyba że jakości dźwięku?), po prostu napiszcie co z tej trójki byście wybrali :) albo dorzucie swoją alternatywę.

 

cena do 500zł (czemu ja zawsze te progi przekraczam? :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem o clix'ie ale jest za drogi.... przynajmniej druga generacja :/

 

mam pytanie do użytkowników Meizu - czy player wyświetla okładki albumów? ;)

 

plusem iRiverów jest tez wymienny akumulator... a co złego jest w x20? ;) Mam pytanie czy istnieje jakiś player "z bajerami" zasilany na baterie? Bo w sumie już się w moim Mpio przyzwyczaiłem do tego że jak padnie to zapasowy akumulatorek AAA w kieszeni i jazda (przez co cały czas myślę o T60 ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności