Skocz do zawartości

Które Słuchawki KOSS Byś Wybrał?


OkropNick

Które słuchawki KOSS byś wybrał?  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które słuchawki KOSS byś wybrał?

    • KSC-19
      1
    • KSC-5
      0
    • KSC-50
      0
    • KTX PRO
      4
    • P-3
      0
    • SPORTA PRO
      23
    • KSC10
      1
    • KSC55
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! :)

Najbardziej pod względem cenowym odpowiadają mi słuchawki KOSS KSC-5 i KOSS KSC10. Jednak najbardziej odpowiadające mi swoimi zaletami to słuchawki KOSS KSC55 (jednak cena nie ta). Oddałem pusty głos, bo tak naprawdę to nie potrafię się zdecydować :).

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Ja też oddałem pusty głos, bo trudno jest mi coś więcej powiedzieć na temat tego producenta. Firma nie zabardzo znana, a i tak prawie wszyscy kupują Sennheiser'y, które zbierą niebywałe noty. KTX PRO wyglądają całkiem fajnie, ale pasmo przenoszenia nie za bardzo ( chodzi o te 40, wiem że to wystarczy ale wole min. 20 :) ), także impedancja 60 [ohm] jest zdecydowanie za duża, no i po co ten pilot!!. A reszta Koss'ów z wyglądu jest obciachowa, chodzi oczywiście o słuchawki z pałąkiem, bo tylko takie preferuje i to najlepiej nauszne zamknięte, aby niesłyszeć wycia silników zajechanych autobusów KZKGOP :D. Wolę dorzucić te 50 zeta do PX200 i mieć niebywałe słuchawki.

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Koss sporta pro mają naprawdę dobre parametry ( za wyjątkiem impedancji ), ale wyglądają naprawdę obciachowo. Zastanawiałem się nad tym modelem i PX200 Sennheisera, i wybrałem PX200. I cena jest dość wysoka.

 

Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a ja sie chyba zdecyduje na porta pro ex - nie ma ichw tej ofercie, ale postanowilem dozbierac i kupic badz co badz ale becnie najlepsze sluchawki na rynku, sarcza mi na pare lat, wiec mysle ze sie oplaca no i dozywotnia gwarancja tez cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Od kilku miesięcy używam do IMP-550 słuchawek Koss Sporta Pro. Jest super - dynamika, basy, przestrzeń.

Wcześniej uzywałem - Sennheiser MX-5 i Sony MDR A-34. I naprawdę dopiero teraz jestem zadowolony z playerka i słuchawek.

Polecam Koss Sporta-Pro.

 

PS. Mają dożywotnią gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sporta Pro strasznie dziwnie wyglądają, za wygląd bym ich na pewno nie qpił.

 

Pozdrawiam Adi

Ja nie kupowałem SportaPro dla wyglądu tylko dla dobrej jakości dźwięku który odtwarzają. Myślę, że w tym przypadku nie wygląd jest najważniejszy.

Poza tym bardzo wygodnie siedzą na głowie - można długo słuchać muzyki zapominając, że "brzydkie" słuchawki siedzą na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Porownywalem senheiser`y PX200 i koss porta pro i powiem szczerze ze nie wiem co poniektorzy widza w PX200?? Chyba nie slyszeli porta pro albo tez ucho maja nie takie (bez obrazy) nigdy nie sugeruje sie parametrami ( jak transmaniak) bo tak naprawde wazne jest brzmienie a nie parametry ktore nie zawsze ida w parze z jakoscia..... pod kazdym wzgledem (oprocz wygladu :) ) koss`y przebijaja poprostu wszystko - takie jest moje zdanie wynikajace z autopsji, sluchalem rowniez senheiser`ow PX100 ale na ich temat nie wypowiadam sie, wole porownywac modele flagowe bo skoro roznica cenowa w gornym przedziale cenowym nie jest az tak znaczna to zawsze warto dorzucic te pare zlotowek i miec cos naj.... tymbardziej jesli dokonuje sie zakupu na cale zycie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Bylem wczoraj (17.01.2001) w sklepie MIP w wawie i "potestowalem" przez chwilke koss porta pro, sporta pro i sennheiser'y px100. No i musze przyznac ze jest tylko kwestia czasu posiadanie przeze mnie jednego z modeli firmy koss :). Model porta i sporta jak dla mnie brzmieniem nie bardzo sie roznia (czyli sa super). "Basior" :) maja naprawde potezny i mimo, ze wydaje sie on byc malo naturalny (troche jakby za mocny, ale nie mowie ze to zle, BARDZO mi sie to podoba :P ) robia BARDZO pozytywne wrazenie. Po koss'ach posluchalem chwilke px100 i musze przyznac ze tu basu jest nieco mniej, ale za to wydaje sie byc jeszcze mniej naturalny (jakby zbyt "rozlazly" - nie wiem dokladnie jak to opisac) niz w koss'ach. Mam nadzieje, ze nikomu sie nie narazilem ta wypowiedzia ale po prostu MI bardziej przypadly do gustu koss'y.

Teraz pozostaje jedynie wybor miedzy porta i sporta.

Moze ktos ma jakies sugestie, wlasne wrazenia i doswiadczenia, ktore pomoglyby mi sie zdecydowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz zamiar korzystac ze sluchawek podczas dynamicznych rochow - sport, ogolnie pojeta rekreacja to kupuj Sporta Pro. Jesli natomiast bedziesz z nich korzystal w "normalnych" warunkach - ulica, dom, spacery itp. to proponuje Porta Pro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę KSC 55. Lubię takie "szyjne" słuchawki. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zaczalem zastanawiac nad kupnem sporta pro. :] w sumie to mam kase i wiem ze za niedlugo moga byc potrzebne. ehhh teraz to mam dylemat.... juz wiem, rzuce moneta. :) kupuje :D

 

Chwile pozniej: Juz zamowilem. Jak mi sie nie spodobaja to beda na sprzedaz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności