Skocz do zawartości

Cx300, Ep630, K324p


barney_81

Rekomendowane odpowiedzi

masz babo placek :/właśnie różnice w cenie oraz opinie użytkowników mnie zastanawiają, a jeśli masz rację to skoro nie słychać różnicy to po co przepłacać - ep630 ot i komedia a może sony.......

 

nie ma racji, po prostu narząd słuchu ma słabszy i tyle, są ludzie, którzy słyszą różnicę między dźwiękiem puszczonym przez złoty kabel i zwykły ;) jeli zależy Ci na jakosci dźwięku to odradzam ep-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chce jeszcze więcej ;)

 

Bo to co napisałeś, to nadal bardzo mało, może napisz o tonach srodkowych, górze, i jakie słuchawki wolicz generalnie, a nie tam gdzie potrzebny jest wyeksponowany bas.

 

PS: Przyjemnie mi sie z tobą pisze, bo bardzo szybko odpisujesz :)

 

EDIT: nie chce nabijać kolejnego postu, ale nie porównuj tylko basu, i informacja, że przy maksymalnej głosności Sony w przeciwienstwie do pozostałych słuchawek trzymają bas, jest dla mnie zbedna, bo kto słucha na takiej głośności. Napisz o tonach wysokich i środkowych coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. sony trzymaja bas w calej skali mocy czyli od najcichszego do najglosniejszego poziomu , natomiast trzy pozostale pary sluchawek przy maksymalnej mocy jakby traca bas na rzecz sopranudzieki za komplement, w tej chwili mam troche czasu , jak hccesz to mozesz do mnie wskoczyc na gg 7336663, jestem na niewidocznympoza tym myslalem ze skoro rozmawiamy o sluchawkach ktore sa przeznaczone do odbioru basow to chyba ten aspekt powinien byc najwazniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff...

 

4 strony o niczym... O_o...

 

nie chce zaczynać tego tematu od początku, dlatego nic nie powiem, vigo... ;]

 

 

***

czy dobrze zrozumiałem, że te nowe doki AKG mają ładny bas? :) porównywalny do K26P? :D

czyżby pierwsze normalne dokanałówki za mało $? x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pierot

 

uffff... w koncu ktos sobie tu sprawil k32p i tez jest max zadowolony :rolleyes:

 

Ano jestem zadowolony. Podobają mi się zdecydowanie bardziej niż K26P :)

 

moim zdaniem w sony bas jest jakby blizej sluchajacego co daje wrazenie ze jest jakby bardziej wyeksponowany, w cx 300 akg324 czy ep630 jest tez potezny bas ale jakby troche oddalony i jesli slucham muzyki gdzie bas gra glowna role to zdecydowanie wole sony

 

Przestrzeń w K324P to wg mnie jedna z zalet tych słuchawek. Choć nie mierzyłbym jej w hektarach to jest dobrze - nie tak jak w K81DJ, ale w porównaniu z MX400 wypada ona rewelacyjnie. Dzięki temu łatwiej wyłapywać dźwięki. Zresztą dźwięk brzmi na nich bardzo selektywnie i nie ma najmniejszego problemu z wsłuchiwaniem się w poszczególne instrumenty czy wokale. Tylko trzeba odpowiednio muzykę przygotować - ja korzystam z ATRACa 192kbps, więc pewnie coś koło mp3 256kbps.

 

uff...

 

4 strony o niczym... O_o...

 

nie chce zaczynać tego tematu od początku, dlatego nic nie powiem, vigo... ;]

***

czy dobrze zrozumiałem, że te nowe doki AKG mają ładny bas? :) porównywalny do K26P? :D

czyżby pierwsze normalne dokanałówki za mało $? x]

 

Bas mają piękny jakościowo. Może czasem przydałoby się, żeby zeszły troszkę niżej, ale ogólnie pod względem ilości basu jest w porządku. Nawet w porównaniu do K26P. Z tym że w K26P bas zalewał średnie tony, a tu tego nie ma. Wszystko gra oddzielnie, żaden dźwięk nie zagłusza innego. Wyższe tony też mi się bardziej podobają niż w K26P. W ogóle K324P są od nich (wg mnie) o wiele lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufam AKG i wiem, że mogą zjeść KPP na śniadanie.

Jak zwykle wychodzi, że każdy wie swoje i już. Mi osobiście brzmienie AKG nie podchodzi - ufać i wierzyć to sobie można, zawsze trzeba posłuchać i wybrać sprzęt zgodnie ze swoimi preferencjami, dla jednego to będzie KOSS a dla drugiego AKG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzew@ nie. jedyna prawdziwa firma słuchawek to AKG. inne są zakłamane i nie dorastają AKG do Pięt. xD

 

ssssekta.

 

 

domzz@ Grado sr60 w największym skrócie to KPP o klase wyżej :P

lepszy bas, większa szczegółowość. więcej Zabawy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzew@ nie. jedyna prawdziwa firma słuchawek to AKG. inne są zakłamane i nie dorastają AKG do Pięt. xD

 

ssssekta.

Tak, to wszystko tłumaczy :D :D :D AKG=ZUO :D

Sorry za mały OT ale nie mogłem się powstrzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności