Skocz do zawartości
  • 0

Bezprzewodowe do klasyki do 350zł


pawelcioh

Pytanie

Witajcie.

Potrzebuję kupić słuchawki do użytku na zewnątrz. Budżet niewielki - do 350zł.

Typ słuchawek: nauszne lub wokółuszne, bezprzewodowe, najlepiej z ANC, takie, które nie ściskają za mocno głowy.

Rodzaj muzyki: opera (soprany), muzyka klasyczna.

Mam kilka typów.

1.  Edifier W820nb (ok 200zł)

2. Edifier W828nb (ok 300zł)

3. Soundcore by Anker Life Q20 (ok 250zł)

4. Soundcore by Anker Life Q30 (ok 350zł)

Czytam recenzje, wymienione powyżej raczej chwalą, choć czasem opinie są skrajne.

Co najlepiej sprawdzi się w tym budżecie?

Jeśli wymienione przeze mnie to ta sama półka, to żeby nie przepłacić, wezmę najtańsze :), ale jeśli są w zakładanym budżecie znajdę o klasę wyższe, (bo np. po wyjściu nowszych modeli staniały), to bardzo proszę coś zaproponować.

Jakiś czas temu kupiłem August E650 i w porównaniu z JBL Tune 700 mojej córki dźwięk mi nie odpowiadał, był bardzo mało szczegółowy, zlewał się, więc oddałem. Brałbym JBL, ale te córki trochę niewygodne i po krótkim czasie uszy bolą. Ale jeśli JBL Tune 700 to klasa wyższa w porównaniu z wymienionymi, to szarpnę się na JBL Tune 750 z ANC licząc na to, że z czasem się ułożą :)

Myślałem jeszcze o Senkach HD350, wprawdzie bez ANC, ale może warto.

Pozdrawiam.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Do klasyki to polecam Pioneer SE-MS7BT, lub jak jesteś w stanie dołożyć to Pioneer SE-MS9BN 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 18.05.2022 o 23:06, pawelcioh napisał:

takie, które nie ściskają za mocno głowy.

W dniu 21.05.2022 o 15:19, pawelcioh napisał:

OK, to dodam do zestawienia:

-Sennheiser HD458BT

 

HD458 wyglądają mi na bliźniaczą konstrukcję HD4.40, które miałem. Strasznie cisnęły w łeb, a uszy nie do końca się mieściły. Jeśli masz trochę większa głowę, to nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności