Skocz do zawartości

Praca Na Wakacje


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myl nieletniego z małoletnim :D Douglaz odpowiadałeś prawnie za popełnienie czynu zabronionego czy jak :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masz rację, ale z drugiej strony jeżeli się chce mieć kasę na wakacje i na swoje różne potrzeby (niekoniecznie seks, dragi, szampana albo LEGO :P ) to trzeba trochę popracować i za młodu (16+).

no tak, jak masz 16 lat to (przynajmniej mi) głupio brać kase od rodziców, bo chcesz mieć na piwo czy kino z laską ;)

 

no ale to 10 latek przecież..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam, co piszecie, to mi coraz bardziej wstyd.

Ja to jednak leń śmierdzący byłem w młodości.

A jest się czego wstydzić :). Ja tam też mimo swojego wieku praktycznie rzadko kiedy pracowałem tak na serio, częściej to były kombinacje jak zarobić, a się nie narobić. W tym roku też przez wakacje będę robił prawko, więc roboty konkretnej nie znajdę, więc robię inaczej - najpierw zrobiłem czystkę w chałupie i wysprzedałem połowę niepotrzebnych rzeczy, a teraz obserwuję sobie allegro i jak gdzieś się trafi okazja, to kupuję i sprzedaję drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie wygląda to tak, że jak się trafi jakiś telefon nowszy (seria E lub N) to go kupuję i też najczęściej na allegro sprzedaję. Po prostu robię swoje zdjęcia i tyle. Jest naprawdę bardzo dużo okazji, sam swoją Nokię E51 (3 tygodnie chodzona w pokrowcu, od kobiety, z gwarancją podbitą 20 maja br) dorwałem za 470zł, a gdybym chciał spokojnie 100zł drożej by poszła, a gdybym odżałował 40zł na zdjęcie simlocka to poszłaby nawet 150zł drożej.

 

edit: oczywiście to samo tyczy się konsol(ek), akcesoriów różnych - po prostu rzeczy w których siedzę i wiem, że to jest okazja, a to nie. Interes życia? Kupiłem na allegro za 200zł zbrickowane PSP Slim, po czym wgrałem do niego nowy firmware (nic za to nie zapłaciłem, 15 min roboty) i sprzedałem za 490.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności