Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki NIE TWS dokanałowe (obok Aune E1)


Gazela922

Pytanie

Witam. Tak jak w temacie. Szukam słuchawek bluetooth z dobrą baterią (conajmniej 8h grania) do pracy, bluetooth, ale na przewodzie łączącym słuchawki. Nie muszą być tak dobre jak moje obecne aune, ale miło jakby chociaż ciut podobnie grały (obecnie aune połączone z ibasso dc02). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To może KEF można je używać i przewodowo i po BT 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wygląda nieźle. Jak to się ma jakościowo do Bose soundsport wireless czy droższych T20 wireless? 

 

Edytowane przez Gazela922
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sądzę że dźwięk nie będzie gorszy. KEF jest firmą audio z tradycjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znam KEF ze strony kolumn głośnikowych i to półka wysoka. Pytanie ile w tych sluchawkach płacimy za sprzęt a ile za napis KEF ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Gazela922 napisał:

Znam KEF ze strony kolumn głośnikowych i to półka wysoka. Pytanie ile w tych sluchawkach płacimy za sprzęt a ile za napis KEF ;)

Tych TWSów nie słyszałem, ale słyszałem KEF Space One wokółuszne i grały bardzo porządnie i cenę miały znośną. Też projektowane z designerami Porsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aune nie są na tyle sprawne żeby próbować je w pracy nosić. Trochę przeszły. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to ja chętnie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie no. Tak jak mówiłem, chce coś nowego, bt (może być bt i po kablu jak w przypadku kefow) żeby wytrzymało sporo czasu i nie razilo po uszach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie. Aune zionęły ducha wpadając do chłodziwa na maszynie.. Zmieniłem /zwiększyłem zakres poszukiwań o TWSy, kwota do 500, mogą być używki. Muszą dobrze tłumić hałas w robocie 

Znalazłem: 1more comfobuds pro, Galaxy buds pro/2, jabra elite 75t/85t, Sony wf1000xm3, BGVP q2s (brak anc). 

Proszę o pomoc, biorę każdą opcje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, Gazela922 napisał:

Panowie. Aune zionęły ducha wpadając do chłodziwa na maszynie.. Zmieniłem /zwiększyłem zakres poszukiwań o TWSy, kwota do 500, mogą być używki. Muszą dobrze tłumić hałas w robocie 

Znalazłem: 1more comfobuds pro, Galaxy buds pro/2, jabra elite 75t/85t, Sony wf1000xm3, BGVP q2s (brak anc). 

Proszę o pomoc, biorę każdą opcje! 

BGVP Q2S mają niezłą pasywną izolację i grają przyzwoitym dźwiękiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak te BGVP na tle tych co wymieniłem lub innych w podobnym przedziale cenowym? I czy faktycznie na tyle dobrze tłumią żeby zastępować nimi stopery? 

BTW na ali z kuponem 350zl a na shopee za 300. Ktoś już kupował na shopee? Znalazłem sklep, który handluje tylko słuchawkami i niby już ktoś tam kupował no ale.. 

Edytowane przez Gazela922
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Q2S w trakcie słuchania muzyki eleminuja hałas w pociągu podmiejskim lub na ruchliwej ulicy Katowic. Nie słucham na maksymalnej głośności, ok połowy lub mniej. Mają fajne tipsy, są 2 rodzaje tipsów, z szerokim i wąskim wylotem, które dość wyraźnie wpływają na dźwięk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba się skuszę. Gdzie najlepiej kupić wg Ciebie? BTW dzisiaj słuchałem buds pro i szału nie robią ale tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja brałem z oficjalnego sklepu, była promocja i wyszły z kuponami 54 $. W tej cenie nie mają konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności