Skocz do zawartości

Dongle USB (wątek zbiorczy)


marek_m

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, PAWEL_P napisał(a):

Witam

a jak takiego grajka się aktualizuje DC06 Pro

jest taki plik iBassoUAC_1.6.8.apk ale co z nim zrobić

bo nie jest opisane?

Ale to jest aplikacja UAC pod androida... przynajmniej na oficjalnej stronie iBasso nie ma nowych FW dla DC Elite/04/06. ZTCP 05 aktualizowało się FW via komputer z Windowsem. O ile w UAC nie ma opcji OTA (?), zostaję czekać na udostępnienie FW w formie pliku *.exe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dj1978 napisał(a):

Pomoże ktoś namierzyć jakiś krótki kabelek USB C-USB C do dongli, taki 10 maks 15 cm, w rozsądnej cenie a nie pół wartości dongla. Są na Ali za grosze, ale min 25 cm.

https://allegro.pl/oferta/kabel-usb-c-usb-c-0-1m-transfer-danych-fiio-14034517429

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, dj1978 napisał(a):

Pomoże ktoś namierzyć jakiś krótki kabelek USB C-USB C do dongli, taki 10 maks 15 cm, w rozsądnej cenie a nie pół wartości dongla. Są na Ali za grosze, ale min 25 cm.

Są i krótsze -właśnie do mnie dotarły są całkiem ok: https://pl.aliexpress.com/item/1005005603353348.html?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamildeon napisał(a):

Jaki dongle możecie polecić w kwocie do 500zl? Słuchawki to AKG K518 i android 8.1. Słucham Rocka, Rapu, lubię mieć trochę glośniejszą muzykę z całkiem ciepłym brzmieniem i fajnym basem.

 

Hej :) Colorfly CDA M1p wg mnie do tysiaka lepszego dongla niema.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Questyle przy okazji premiery CMA18P do oferty wprowadził po cichutku odświeżone wersje swoich wcześniejszych dongli: M15i oraz M12i

 

Co dokładnie się w nich zmieniło - pojęcia nie mam. Piszą o jakimś szerokim wsparciu dla zróżnicowanych systemów operacyjnych (w tym Androida 5.1 - serio), streamingów, itp.

 

Bełkot.

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005006504094480.html

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005006503857879.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, HappyBlack napisał(a):

Questyle przy okazji premiery CMA18P do oferty wprowadził po cichutku odświeżone wersje swoich wcześniejszych dongli: M15i oraz M12i

 

Co dokładnie się w nich zmieniło - pojęcia nie mam. Piszą o jakimś szerokim wsparciu dla zróżnicowanych systemów operacyjnych (w tym Androida 5.1 - serio), streamingów, itp.

 

Bełkot.

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005006504094480.html

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005006503857879.html

Wygląda dość podejrzanie... na HeadFi w wątku o M15, nie anonsowali o takiej nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Royal napisał(a):

Duże oczekiwania i zapal ostudzony. Miał wytrzeć podłogę moim ukochanym lotoo paw s1 w duecie z moondrop variations.

A niby dlaczego "miał wytrzeć"? On tylko dużo mocy ma, w porównaniu z S1, i to po balansie. Widać variations tego nie potrzebują. Mi on chodzi po głowie ze względu na napędzenie nagłownych planarów, a nie dokanałówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Royal napisał(a):

Nie mam niestety nic poza variations, aby sprawdzic go w innej konfiguracji.  Tak mocy po balansie ma ogrom. 

Może Variations zwyczajnie łapią lepszą synergię z Paw S1, który ma łagodną, analogową naturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.jpeg.936467f5767b726d1c31a309762d21a4.jpeg

Aż chce się pisać. Ibasso DC Elite. Nie mając doświadczenia w dżonglerce donglami, mogę odnieść się tylko do dużo większych rozwiązań i potwierdzić wcześniejsze wypowiedzi innych użytkowników: to poziom stacjonarek i to tych dobrych. Analogowo, muzykalnie, mocno, treściwie, ładne wokale, detal – autorytatywny dźwięk z właściwym bilansem. To dac/amp bez baterii o gabarytach pudełka zapałek. Słabe strony? Dam sobie spokój, bo to byłoby najzwyklejsze czepialstwo. Najlepiej wydane pieniądze do tej pory, jeżeli chodzi o źródło. Chociaż cena może wydawać się „zaskakująca”, to chcę podkreślić, że wg mnie ta zabawka jest po prostu warta swojej ceny (w moim przypadku do istotnego ograniczenia elementu zaskoczenia przyczynił się @bigmaras - za co uprzejmie dziękuję). Jako uzupełnienie dodam, że jeden z użytkowników na innym forum napisał mi, że po tym zakupie chce poważnie zredukować swoją kolekcję źródeł. Nie przedłużając: słuchając elite miałem identyczne refleksje. (producent wprowadza na rynek rozdzielacz portu usb IBASSO/CB19, będzie sporo tańszy od DD).

image.png.75d3d4cfb088c4b69ab85438fef5e934.png

 

 

 

Edytowane przez tomaszewski
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, side napisał(a):

Czy ten rozdzielacz ładuje oprócz dongla równocześnie telefon? 

Nie sądzę (ale tez nie wiem na 100%). Można wziąć pod uwagę ładowanie bezprzewodowe. Wtedy żaden rozdzielacz nie będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.jpeg.936467f5767b726d1c31a309762d21a4.jpeg
Aż chce się pisać. Ibasso DC Elite. Nie mając doświadczenia w dżonglerce donglami, mogę odnieść się tylko do dużo większych rozwiązań i potwierdzić wcześniejsze wypowiedzi innych użytkowników: to poziom stacjonarek i to tych dobrych. Analogowo, muzykalnie, mocno, treściwie, ładne wokale, detal – autorytatywny dźwięk z właściwym bilansem. To dac/amp bez baterii o gabarytach pudełka zapałek. Słabe strony? Dam sobie spokój, bo to byłoby najzwyklejsze czepialstwo. Najlepiej wydane pieniądze do tej pory, jeżeli chodzi o źródło. Chociaż cena może wydawać się „zaskakująca”, to chcę podkreślić, że wg mnie ta zabawka jest po prostu warta swojej ceny (w moim przypadku do istotnego ograniczenia elementu zaskoczenia przyczynił się [mention=50800]bigmaras[/mention] - za co uprzejmie dziękuję). Jako uzupełnienie dodam, że jeden z użytkowników na innym forum napisał mi, że po tym zakupie chce poważnie zredukować swoją kolekcję źródeł. Nie przedłużając: słuchając elite miałem identyczne refleksje. (producent wprowadza na rynek rozdzielacz portu usb IBASSO/CB19, będzie sporo tańszy od DD).
image.png.75d3d4cfb088c4b69ab85438fef5e934.png
 
 
 
Trochę nie rozumiem co to ustrojstwo robi? Jeden Wtyk do telefonu a drugi gdzie? Jakie są możliwe konfigurację?

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wfmsiekierka napisał(a):

Trochę nie rozumiem co to ustrojstwo robi? Jeden Wtyk do telefonu a drugi gdzie? Jakie są możliwe konfigurację?

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wydaje mi się, że do powerbanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności