Skocz do zawartości
  • 0

Nowe słuchawki do 500zł


FranekKimono

Pytanie

Witam otóż moje słuchawki po wielu latach się popsuły, peszek. Były to jvc ha-rx700, fajnie grały i tak dalej.
Jednak od nowych chciałbym, żeby trochę lepiej odcinały od wyciszenia, będę ich używać wyłącznie przy komputerze, no i fajnie jakby ogólnie dobrze grały, ogólnie oglądam filmy na yt z różną jakością dźwięku i lepszą i gorszą, muzyka to tak samo z yt(oczywiscie juz te nagrania w lepszej jakości tak to nazwijmy).
Co polecacie do takiego uniwersalnego korzystania, tylko żeby miało lepszą izolację od poprzednich słuchawek? Czego warto spróbować, jestem otwarty na propozycję.
Karta dźwiękowa: Realtek ALC892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tylko, że to do stacjonarki i bt odpada sorka że nie dopisałem.

Jak te AKG izolują lepiej niż moje jvc i są w miare wygodne, że da się wysiedzieć tak z 2h, dźwięk mają wporzo to znaczy wszystko słychać i nic nie kłuje ani bassu nie mają za dużo i nie jest potrzebny do nich wzmacniacz, żeby całkiem fajnie grały no to ok, na tą chwilę trochę wyskakują poza budżet ale jak patrze na historię cen to mogą na jakiejś promocji oscylować w około 500zł.

Jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje, mogą być nawet i tańsze jak ja tak patrzyłem to Takstary pro82 jeszcze są(szkopuł w tym, że w kilku recenzjach pod stronami było, że ciężko kabel wyrwać jakby się popsuł bo 2.5mm zamiast 3.5mm wejscie jak dobrze pamietam), no i audio technica m40x(ale tutaj ktoś napisał, że po godzinie odsłuchów go uszy bolały)

No to dzięki za propozycję poczekam na następnych, przypominam, że moje źródło to Realtek ALC892(nie wiem czy są jakieś wielkie różnice pomiędzy tymi realtekami w płytach ale podaje bo lepiej dać jak nie dać a potem klops)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak K371 wychodzą ponad budżet to jest ich tańszy niższy model AKG K361

Niestety ale jak chcesz słuchawki dobrze izolujące to musisz liczyć się z tym że one mocno przylegają i nie mają welurowych nausznic tylko skóropodobne, ale zaletą tych AKG jest to, ze są wokolusze i maja głębokie pady

I tak, one z karty zagrają bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności