Skocz do zawartości

Jak Długo Z Oryginalną Folią ?


andy1965

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

heh ja jak patrze na swoja folie po dwóch miesiacach.............. nie chciałbym zeby tak ekran wygladał, no ale ja go nosze ze wszystkim w kieszeni:) i juz mi spadł kilka razy. a folia jest fajna, slizga bardzo przyjemnie sie korzysta, chociaz moja juz nie jest taka gładka:) mam ją ok 4 miesiecy i na razie nie mam zamiaru zmieniac

włąsnie z durasec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ta Durasec jest wedlug mnie o niebo lpepsza od oryginalnej. Po pierwsze pokrywa caly ekran, po drugie nie daje sie tak latwo "zapalcowac" i slizga sie po niej o wiele lepiej. Rysowac sie rysuje, ale tak to rysowalby sie ekran, prawda? A ekranu w przeciwienstwie do folii sie nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Po 8 miesiącach w końcu zerwałem oryginalną folię, bo zaczęła się odklejać w prawym górnym rogu. Muszę przyznać, że jest świetna, bo ekranik nie ma żadnej rysy, a cały czas go w kieszeni nosiłem "ekranem do uda".

 

Nie wiem teraz czy bawić się w jakieś profesjonalne folie czy już olać i zostawić bez. Jak wygląda "rysowalność" ekraniku bez folii? Jakieś doświadczenia? Jakieś rady? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności