Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe bezprzewodowe BT ~500zl


Atais

Pytanie

Hej.

 

Posiadam słuchawki Shure SE215 które kupiłem chyba z 8 lat temu jak wchodziły do MP3 store. Obecnie mam je spięte z MMCX FIIO RC-BT żeby odbierały bezprzewodowo. I taki zestaw jest super. Jakiś czas temu długo szukałem i nie potrafię znaleźć lepszego brzmienia.


Szukam jednak typowych dokanałowych bez żadnych kabelków. Generalnie to będzie prezent, dla kobiety, ale tej osobie też bardzo pasuje brzmienie i sceniczość Shure.

Nie wymagam jakiegoś super ANC wystarczy dobre tłumienie pasywne.

Mieliśmy pamiętam bezpośrednie porównanie z Yamaha eph-100 i właśnie przede wszystkim brak tej sceny był tam ogromnym minusem.

 

Budżet około 500-800

Obecnie patrzę na:

- Jabra Elite Active 75t (450zł)

- Noble Audio Falcon 2 (700zł)

- Creative Outlier Air V3 (350zł) 

- AG COTSUBU SNOW BY FINAL AUDIO (300zł)

- Sony wf-1000xm3 wydaje mi się że będą za duże (520zł)

- SHURE AONIC 215 True Wireless (900zł) i trochę spora konstrukcja i znalazłem opinie że niespecjalnie dla kobiet

- Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 (960zł) wyjeżdzam za budżet 🙂

 

 

Edytowane przez Atais
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Btw u mnie dołożyłem budżetu i stanęło na sony 1000xm4.

 

Fajne bo są małe. Grają bardzo ładnie i równo (well, za taką kasę). Bardzo dobra jakość wykonania i etui a dotyk działa bez zarzutu.

 

Czyli generalnie wszystko super, ale wiadomo - budżetem trochę rzuciłem.

 

Anyways, dzięki za polecenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, gilt napisał:

Podpinam się — jakie tipsy do MTW300 polecasz? Oryginalne czy SpinFity?

Ja słucham na oryginalnych. Jakoś nie czułem potrzeby zmiany, bo całkiem nieźle siadły w uchu, choć chyba jeszcze będę czegoś w zastępstwie szukał, ale to kwestia znalezienia minimalnie większego rozmiaru niż M, a nie dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 hours ago, Inszy said:

Ja słucham na oryginalnych. Jakoś nie czułem potrzeby zmiany, bo całkiem nieźle siadły w uchu, choć chyba jeszcze będę czegoś w zastępstwie szukał, ale to kwestia znalezienia minimalnie większego rozmiaru niż M, a nie dźwięku.

Rozumiem, dzięki. Mnie oryginalne też nieźle siadły, ale brakuje mi trochę niskich tonów w nich, często u mnie gości elektronika jednak i zastanawiałem się, czy np. SpinFity ich nie wyciągną trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności