Skocz do zawartości

Małe źródło dźwięku do xduoo xd-05 plus


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Panjarek napisał:

No właśnie z telefonu nie mogę mieć więcej niż 96khz. 

 

Screenshot_2021-11-06-18-30-54-174_com.extreamsd.usbaudioplayerpro.jpg

 

Nie jestem za bardzo obeznany z tymi khz, ale puściłem na Tidalu poprzez USB Audio Player Pro na telefonie album w MQA.

Tobie chodzi o jeszcze bardziej gęste pliki? To są DSD, tak?

 

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A problem nie tkwi w telefonie przypadkiem/oprogramowaniu?

Jeśli do xduoo nie puszcza więcej niż 96, to skąd pewność ze do innych dongli puści, które, jak wynika z tytułu chcesz włączyć do xduoo jako ampa?

Dla mnie nie ma to sensu. 
Wątpię, by jakiekolwiek urządzenie  (chcesz przenośnie) do 500 zagrało lepiej w połączeniu z xduoo jako amp niz dobrany do niego fabryczny dac.

Imo jest to mnożenie bytów niepotrzebnych.

Ja tą sztukę mam opanowaną do perfekcji. Idziesz w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem właśnie tkwi w telefonie gdyż pod komputerem xduoo śmiga aż miło. 

Z tego właśnie powodu szukam innego urządzenia który zastąpi telefon w roli źródła dźwięku. 

Teraz, neonlight napisał:

Kolego, daj sobie spokój i słuchaj muzyki, bo i tak nie usłyszysz różnicy w wyższym próbkowaniu, piszę poważnie, szkoda zachodu, imo. ;)

Właśnie między 96khz a 384khz wydaje mi się że słyszę. Pod PC brzmi lepiej niż pod telefonem ten sam utwór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzane pliki flac 384khz odtwarzane z komputera xduoo pokazuje jako 384khz, gdy ten sam plik puszcze z telefonu xduoo pokazuje 96khz. Wydaje mi się, że te różnice między kompem a telefonem jako źródło słychać. 

Mam też raspberry i pod nim też xduoo gra pełnią możliwości ale tez jest trochę mało mobilny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Panjarek napisał:

Wydaje mi się, że te różnice między kompem a telefonem jako źródło słychać. 

Ale wydaje Ci się, czy słyszysz, sprawdzasz ten sam plik, czy oba z różnych źródeł? Ja wielokrotnie porównywałem gęste pliki i różnica pomiędzy 24/96 a 384khz, była żadna. ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, side napisał:

 

Kontynuując temat różnic. Czy usłyszysz różnice w próbkowaniu mobilnie?

W sensie idąc lub jadąc czymś? 

Prawdopodobnie nie ale niekoniecznie chodzi mi o sprzęt do podrozowania

Chodzi mi o urządzenie które swobodnie będzie można przenosić między praca a domem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jako transport robi Hiby R2 🆗 Mały, kernel linuxa :P  USB 2.0 obsługuję... Używam go z Hip-daciem, PEE51, PAW S1, i innymi donglami. Wielki plus za BT z UATem, i Tidal/Spotify.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wfmsiekierka napisał:

W UAPP jest dodatkowa opcja wykupu dekodowania MQA za nie całe 20pln,sprawdź jaką jakość oferuje przed zakupem

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka
 

Wykupiłem ale nie dało to nic. 

Jedyna zmiana to że przy logo mqa jest niebieska kropka. 

 

Jedyne co to chyba zmiana wzmacniacza. 

Tego raczej nie planuje więc czas sobie darować tidal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności