Skocz do zawartości

Młodzież, odzież...


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szanownych AudioForumowiczów używał lub używa kurtki Brandit M65 Giant lub zwykłej (bez określenia Giant) stylizowanej na amerykańską wojskową ? Dostępną w sklepach "militarnych". Jeśli tak to czy macie jakieś opinie o takiej kurtce ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec chodzi w wytworze Brandita i chwali. Z tym że on ma znikome wymagania co do kurtek itp.
Dość ciężka i w zależności od materiału w różnym stopniu przemaka
Oddychalnosc znikoma. Ogólnie średnio-przeciętnie.
Dygałem w różnych ciuchach wojskowych i około wojskowych i po paru latach stwierdzam że lepiej raz zainwestować w porządną kurtkę z gore-tex lub bez w zależności od upodobań. Wydasz raz a pochodzisz ładnych parę lat.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka



  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem z firmy kurtkę Mammut z goretexu 10-12 lat temu i wciąż mi służy. Mam taką 3 w 1 na każdą porę roku :).  Lekka, oddychająca i ciepła w zimę. Chciałem kupić identyczną, ale takiej już nie ma- kupiłem inną 3w1 tej firmy- też super ale trochę cięższa, sztywniejsza i mniej wygodna. Noszę starą a na zimę tą nową. Polecam Mammut.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem z firmy kurtkę Mammut z goretexu 10-12 lat temu i wciąż mi służy. Mam taką 3 w 1 na każdą porę roku .  Lekka, oddychająca i ciepła w zimę. Chciałem kupić identyczną, ale takiej już nie ma- kupiłem inną 3w1 tej firmy- też super ale trochę cięższa, sztywniejsza i mniej wygodna. Noszę starą a na zimę tą nową. Polecam Mammut.
Podpisuję się pod tym ręcyma i nogyma!
Wydatek jednorazowo duży ale to na dluuuugie lata

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżam temat. Zetknął się ktoś z kurtką Brandit M65 Britannia ? Czasem dodatkowo z oznaczeniem "vintage" . Czy jest to kurtka zimowa czy jesienna czy ma odpinaną podszewkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Odświeżam temat. Zetknął się ktoś z kurtką Brandit M65 Britannia ? Czasem dodatkowo z oznaczeniem "vintage" . Czy jest to kurtka zimowa czy jesienna czy ma odpinaną podszewkę ?

Moim zdaniem mocno naciągnięta cena na to. Na nasze zimy czyli -5 nada się idealnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności