Jump to content
  • 0

Beyerdynamic LAGOON ANC vs Denon AH-GC30

Hersion

Question

Cześć, przymierzam się do zakupu słuchawek portable BT do słuchania metalu/rocka (głównie prawie sam metalcore). Nie zależy mi na anc, co byście polecili, ktoś testował coś z tych dwojga?

Chodzi o żywą i dynamiczną sygnaturę dźwięku najlepiej wlewającą się przez środek z wokalem i instrumentami, która napawa do działania i pobudza,  nie zależy mi oczywiście na mocno wyeksponowanym basie przy takiej muzyce. Narazie trafiałem na płaskie słuchawki, które mnie z lekka przynudzały. Rozważałem jeszcze coś takiego (Technics EAH-F70NE-K),  lecz nie sądzę żeby miały to coś jak w denonie czy beyerze. Jak wypadają jeszcze Lagoony do Aventho?

Dzięki za podpowiedź

Edited by Hersion
dopisek

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Od siebie polecam Huawei FreeBuds Studio, bardzo dobre słuchawki i można je dostać w fajnych pieniądzach. Denon'y to badziew, a Lagoon są spoko, Technics'y też.

Edited by neonlight
  • Like 1

• 0

Huawei FreeBuds Studio ANC są jednymi z najwygodniejszych słuchawek a dźwiękowo i ANC nie muszą się wstydzić przy Sony

• Like 1

• 0

Niestety Trump to wymusił. Gdyby nie sankcje to i LDAC by miały i Sony by startu nie miały. Mając Studio przeszło pół roku nie zamieniłbym na Sony. Nawet ANC wg nie ma się czego wstydzić a cała reszta czyli wykonanie, wygoda i dźwięk (mimo braku LDAC) po stronie Huawei 

• 0
2 godziny temu, neonlight napisał:

Kodek mało istotny, liczy się efekt końcowy. 😉👍

Znaczy wiesz może i racja, jednak słucha się na tym Tidal Hi-Fi i tak patrzyłem na te kodeki, chociaż ten aptx. Mówicie, że fajnie grają? Do tej pory miałem SoundMagic BT30 też spoko były, ale śmierć je dopadła i szukałem czegoś ciekawego pod ten mój gust muzyczny.

• 0

Czy z LDAC, czy bez, to i tak przesył BT, słuchawki po kablu zagrają lepiej, a w przypadku słuchawek bezprzewodowych ważniejszy jest charakter brzmienia, jak z tym Ci przypasują, to reszta jest mało istotna imo. 😉