Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do audiobooków do 300 zł


Talura

Pytanie

Witam forumowiczów. Szukam słuchawek do słuchania audiobookow w cenie do max 300 zl.

Interesują mnie słuchawki bezprzewodowe :)

 

Dodam, ze zależy mi na dobrej jakości dźwięku ale nie chcę aby całkowicie tłumily to co się dzieje w otoczeniu. Z uwagi na to,ze bede w nich słuchała muzyki podczas spacerów i nie chcę wpaść na przykład pod samochod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jakie słuchawki ? Dokanałowe,douszne, wokółuszne, nauszne czy TWS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może owiane legendą w świecie audio CALe by się nadały? (Creative Aurvana Live!). Bardzo dobre słuchaweczki, a można jeszcze pokusić się o rekabling, to już w ogóle wtedy rywalizują ze znacznie droższymi słuchawkami. Mają świetny bas, przetworniki na biocelulozie (przez wielu uważane za najlepsze), do tego są bardzo lekkie i stosunkowo wygodne, nie zakrywają całych uszu, ale i tak są znacznie wygodniejsze od większości nausznych z którymi miałem doczynienia. Nie mają zbyt dużej izolacji, więc bez problemu będziesz słyszeć samochody lub inne zbliżające się niebezpieczeństwa :) 

Edit: Wybacz, teraz doczytałem, ze mają być BT, to w takim razie, nic ciekawego nie doradzę w tej kwocie :D

Popularne są niektóre Marshalle, ale ich nie polecam, bo mimo że szpanersko wyglądają, to czułem się jakbym włożył łeb w imadło.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0
2 godziny temu, Talura napisał:

Witam forumowiczów. Szukam słuchawek do słuchania audiobookow w cenie do max 300 zl.

Interesują mnie słuchawki bezprzewodowe :)

 

Dodam, ze zależy mi na dobrej jakości dźwięku ale nie chcę aby całkowicie tłumily to co się dzieje w otoczeniu. Z uwagi na to,ze bede w nich słuchała muzyki podczas spacerów i nie chcę wpaść na przykład pod samochod ;)

Jak nie chcesz wpaść pod samochód, to polecam dobrze się rozglądać ;)

co do pytania, to odpowiedź jest prosta- słuchawki bezprzewodowe firmy Tonsil. Warto wspierać kupując ich produkty. Zobacz ofertę: Słuchawki bezprzewodowe TONSIL R55BT Bluetooth 5.0 https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-tonsil-r55bt-bluetooth-5-0-9993420132

 

jakość dźwięku przy audiobookach będzie rewelacyjna a i muzyki będzie można czasem posłuchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze możesz rozważyć: Sennheiser HD 350BT. Nauszne, sprawdzona marka. Mają też mikrofon, więc będzie można też ewentualnie rozmawiać przez nie. Nie izolują mocno, bo nie mają ANC. Akurat za trzy stówki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym polecił natomiast klasyczne Koss Porta Pro. Mój ojciec używa, co prawda przewodowe, właśnie do słuchania audiobooków podczas wyjść i  jest bardzo zadowolony.

 

Co do Tonsili to nie wiem jakie "kadłubki oem" teraz używają, ale 2-3 lata temu miałem nieprzyjemność użytkowania ich, nie będę wypowiadał się o (braku) jakości dźwięku, ale wykonanie to już lepsze oferują najtańsze superluxy ;), pady wyglądały na pierwszy rzut oka na względnie dobrej jakości... ale uszy się pociły w nich niemiłosiernie, plus szybko się rozpadły.  Tylko też no kosztowały okolice 100zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności