Skocz do zawartości

Wybrać odtwarzacz Iriver T50/t60 Czy T10?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

niee, ale to jest yellow a nie limon :D limon to chyba zielony nie? czytalam o tym na iriver.pl: "Obecnie każda pojemność oferowana jest w czarnej obudowie. Do końca roku planowane są także biała i niebieska oraz serie limitowane (limon oraz yellow)" ale cos mi sie wydaje ze to pomylka z tym limonem :D pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na jakiej zasadzie T60 segreguje pliki i katalogi ? Bo nijak nie chce mi katalogów ustawić alfabetycznie. Tzn. nowo dograne katalogi są losowo wrzucone pomiędzy te nagrane wcześniej. Piosenki też jakoś tak dziwnie, niby alfabetcznie albo po numerach ale nie zawsze. Nie piszcie tylko ze to przez tagi - katalogi tagów nie mają, a albumy zgrywałem bez tagów. Chyba, że czegoś nie wiem ;)

 

Aaa, jak kogoś irytuje luźna klapka w T60 to elegancko i szybko ją można poprawić. W wyprasce plastikowej z pudełka, są wklejone takie malutkie 4 kawałki grubszego przylepca/taśmy(żeby się grajek nie telepał). Wystarczy odkleić dwa i wkleić na spód klapki. I gotowe :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Segreguje wedlug aktualnego ustawienia planet

Że Wenus w znaku Raka i takie tam ? Kadzidełko mu zapalę to może się uspokoi ;)

 

Serio to wiele osob mowi ze wedlug kolejnosci wrzucenia na player

Mhm, miałem takie podejrzenia, kumpel mówi że w jego mpio (modelu nie pomnę) też tak jest. Nieciekawy pomysł szczerze mówiąc.

 

A poustawiac se mozna jak sie chce w iriverplus

Im mniej zbędnego softu na moim kompie tym lepiej ;) Ale widzę, że niestety ten iriverplus chyba u mnie zagości.

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyobrażasz sobie takie fotki? Mam ci porobić zdjęcia jak moje dżinsy się marszczą z playerem w kieszeni? T60 jest całkiem wygodny w noszeniu, chyba że lubisz jakiś super opięty krój spodni wtedy może być ciężko. A patrząc w MM na położone obok siebie t60 i t50 to mam wrażenie że z tym drugim będzie ciężko niezależnie od kroju spodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteś szczęśliwy skoro masz takie zdetne problemy ^^

 

Jak masz spodnie w kroju 'dupościski', to bierz S10 albo Shuffle. W przeciwnym razie nie zastanawiaj się i bierz T60 :]

 

 

Prawde rzeczesz.......................

 

Ale czy to wstyd pokazac sie chocby w kompielowkach z T60 zawieszonym na smyczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam T60 + Sennheiser PX100 Idealny zestew. Dlamnie słuchawki dołączone do T60 wypadają przy każdym ruchu. Teraz jestem naprawdę zadowolony z Sennheiser PX100 extra dzwiek i na te 4GB wchodzi mnóstwo muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60 to chyba najlepszy wybor z tych trzech, chyba ze zalezy ci aby player gral dluzej niz 4 godziny.

T50 ma nieproporcjolnany wyswietlacz i joy, do jego ogromnych wymiarow.

A T10, to prawie T50, podobno niczym sie nie roznia tylko obudową, tutaj akurat T10 wyglada pieknie ;)

Poza tm T50 to tylko 1GB pamieci. :D Chociaz wszyestkie niewarte sa wydanej na nich kasy, lepiej kupic MEIZU M6, o wiele lepsza jakosc dzwieku , mozliwosc odtwarzania filmow , ogromniasty wyswietlacz, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu chyba z tego co pamietam dluzej na baterii trzyma przy sluchaniu muzyki. Ale T60 na luzie wyciaga kolo 16h, co jest zupelnie wystarczajace przy wymiennej baterii.

 

Ja tam przed zakupem przesluchalem se i meizu i t60 i wybralem t60. Meizu wyraznie lepiej gral tylko na FLACach ale byl duzy, mial dla mnie slaba obsluge (bez wyjmowania z kieszeni) i mial pelno bajerow, ktore nie sa mi do niczego potrzebne. Jako ze chcialem najprostszy, lekki, dobrze brzmiacy kieszonkowy player bez bajerow - to jestem bardzo zadowolony ;]

 

Ale faktycznie, jak ktos oglada filmy, ma kupe muzyki we FLACu i lubi sie bawic playerem wyciagajac go z kieszeni to meizu bedzie lepsiejszy za podobne pieniadze.

 

Swoja droga chyba sie rzuce i kupie wreszcie te px100 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem glownie dlatego ze T50 byl za duzy/ciezki do biegania (przynajmniej z tym futeralem, ktory mialem) i mial za mala pojemnosc.

 

Jednak imho dzialal w nim troche lepiej joystick(pewnie przypadek) no i mialo sie wewnetrzna satysfakcje z tego, ze posiada sie odtwarzacz, ktory dziala na luzie ponad 40h.

 

Jednak pomijajac wewnetrzna satysfakcje ze sprzetu to i tak w plecaku najczesciej mam 2 zapasowe bateryjki, wiec nawet te 18h T60 spokojnie starcza.

 

 

No i generalnie nie czuje sie juz takiego wielkiego kloca w kieszeni :D

 

Jakbym mial brac T50 to chyba juz chetniej wzialbym T10 z allegro za 290zl. Oba wielkie kloce ale przynajmniej ten drugi ma (imho) fajniejsze sterowanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności