Skocz do zawartości
  • 0

TWS ~ 100 złotych


Barothee

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie znajdziesz nic dobrego w tej cenie. TWSy żeby działać mają w sobie DAC i wzmacniacz i baterie oprócz tylko słuchawek więc jeśli obchodzi cie jakość dźwięku to najtańsze to taotronics 79 za 200 zł i nawet pasują do wymagań. A QCY to jakaś firma krzak i te słuchawki pewnie nie są dobrej jakośći wykonania. Poniżej 100 jeśli chcesz dobry dźwięk to na kablu iemy z ali np kz es4 za 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamówiłem QCY T5, więc za parę dni będę mógł napisać jak wypadają w porównaniu do Galaxy Buds i innych tanich słuchawek które miałem.

W każdym razie strojenie wygląda na sensowne, zbliżające się Harman Target i raczej lepsze od wszelkich KZ.

 

Tutaj recenzja Crinacle:

 

 

"QCY T5 "The Threat"

Yeah, you saw the price right. A sub-$50 TWS IEM that can dip below $20 if you’re lucky. And, it’s not utter trash.

Even calling the T5 “not garbage” would be doing it a massive disservice. The T5 is good, not just in the realm of the highly-priced TWS market but even in the highly competitive budget IEM market.

You’re obviously going to have to make concessions in terms of build, usability and unit QC, but you all know that I’m not here to talk about all those. In terms of sound and tuning, the T5 is tasteful. Inoffensive yet competent, exciting yet clean.

Everyone else should treat the T5 as a massive threat to the status quo of highly-priced, average-sounding TWS buds. You don’t have a place in the market anymore."

 

Grade: C+ ★★"

 

T5.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja od siebie mogę polecić Edifier X1 - mają trochę wycofane górne pasmo, wyeksponowaną średnicę, dla mnie fenomenalną jak na ich cenę przestrzenność, a i nie mam z nimi problemów z wypadaniem. Niestety są to "fasolki" ale Edifier ma też w tym budżecie klony Airpodsów i o nich też słyszałem same pochlebne opinie (oczywiście jak na ich cenę). Nie testowałem nigdy jak sprawują się w rozmowie, bo korzystam z nich jedynie podczas biegania. Jedyny mankament to przez względnie długie tulejki mogą wejść zbyt głęboko wewnątrz ucha ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności