Skocz do zawartości

Nowy Nightwish


Yuurei

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wokal Tarji nie do końca odpowiadał w niektórych kawałkach starego nigtwish-a, jestem dosyć zadowolony ze zmiany, ale to raczej kwestia gustu niż jakaś głębsza analiza wokalu... czekam z niecierpliwością na to co zaprezentuje ten zespół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hm dalej to Nightwish a własciwie cien tego zespołu z Tarją ich muzyka miała pazur , moż eni ejest to złe trudno powiedziec po kawałkach lecz jak dla mnie to już nie to samo co kiedyś ja czekam az Tarja zgodnie z obietnicą załozy jakąś swoją kapele lub zacznie gdzies spiewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość badnewz
Hm dalej to Nightwish a własciwie cien tego zespołu z Tarją ich muzyka miała pazur , moż eni ejest to złe trudno powiedziec po kawałkach lecz jak dla mnie to już nie to samo co kiedyś ja czekam az Tarja zgodnie z obietnicą załozy jakąś swoją kapele lub zacznie gdzies spiewać

 

normalnie jak w Sepulturze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem Nightwish, choć mam dużo ich utworów. Słucham wyrywkowo niektórych - w zależności od nastroju. Moja opinia będzie więc zapewne krzywdząca, ale nie będę się tym przejmował :P

Te kilka piosenek - to jest nowa płyta? ...część z nich jest w jednym stylu; 2 część brzmi, jakby należała do innej kapeli.

Eva? ...to jakiś hit? :ph34r: ..."Eva (radio edit)" - bez komentarza, wolę dłuższą wersję.

A ogólnie to chyba wolę "Shadows", jeżeli już miałbym głosować.

...resztę wywaliłem od razu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co wyrzuciłeś? Jaką resztę? Te kilkudziesięciosekundowe sample z marnym masteringiem? Czy może pojawiło się coś nowego i czegoś nie wiem?

 

Ja tam cierpliwie czekam na singla a potem na cały album. Wtedy będę bił pianę i dawał plusy albo minus. Na podstawie jednego kawałka i 3 sampli to mogę powiedzieć tyle... że chce mi się czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam caly album , niepowiem skad, i dochodze do wniosku ze wyszla im kupa ... na pierwszy zrzut ucha odstrasza neimilosiernie , to nietosamo shit shrot gowno , wes to wylacz itp. slucha sie przyjemnie, graja bardzo roznie, od lekkiego ( kantry !!?!? ) po ciezkie brzmienia , czesto slychac skrzypce traby piszczalki flety itp. ogolnie ciekawe ale wole stare , chociaz nie wole wogole niesluchac tego zespolu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem nie jest źle.

 

nie jest :) może i jest to częściowo, jak niektórzy to określają, pop-metal... ale jest to jednocześnie utwór który posiada tzw. "visceral impact"... no i jednak wokal jest świetny, samej melodii również ciężko coś zarzucić :) tylko czemu teledysk jest tak mroczny i brutalny...? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam YouTube i znalazłem teledysk Nightwish - Amaranth...

Nie słucham takiego rodzaju muzyki... Dawno temu Soad, Rammstein. Ale Nightwish'a nigdy, nie podobał mnie się!

 

Doszedłem jednak do wniosku, za który pewno zostanę "spalony na stosie" wink.gif, iż głos Anette Olzon znacznie bardziej mnie się podoba!

Jest bardziej żywy, przyjemniej się słucha biggrin.gif!

 

Może kupię nawet we wrześniu "Dark Passion Play" wink.gif . Wie ktoś, czy tam też są utwory nagrane z Tajrą :/ ?

 

Wiedziałem, że gdzieś o tym było :P !

 

To wyżej to moja opinia ;) .

 

 

Edit: Serdecznie dziękuję KHRoN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cos jednak zostalo ;p anetka sie tez dziwnie rusza ;] wystarczy look na teledysk , jak widze jak ta glowa na boki rusza to mi sie pingwiny kojaza... chociaz taria potrafila biustem wymachiwac na boki na koncertach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności