Skocz do zawartości

Nokia E50 jako odtwarzacz - Test


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje jakiś sposób by ominąć ten problem

 

standardowo chyba nie, możesz próbować wyłączyć odtwarzacz zanim odbierzesz rozmowę (da się tak...? nie wiem, nie próbowałem), podpiąć kabel zanim zakończysz rozmowę, zakryć głośniczek palcem (to akurat wiem że pomaga ;] ) albo - może, nie wiem - używać jakiegoś "alternatywnego" odtwarzacza, może ma taką "funkcję" że nie odtwarza muzyki zanim nie podłączysz kabla

 

ale osobiście uważam że najprościej będzie kupić kabelek "o oczko wyżej", czyli ten z wbudowanym mikrofonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - musiałby być taki odtwarzacz. Ale nie słyszałem o takim. Tu nie chodzi o oszczędnosci - słuchawek używam do różnych odtwarzaczy, więc nie zwijam kabla + dodać długi kabel np. od AD-41- to dla mnie zbyt niewygodne. Nie da rady wyłączyć odtwarzacza przed rozmową, właśnie - jedyna szansa to zdażyć wpiać przejściówkę. Ale często to się nie uda i nie idzie to tak łatwo jak włożyć mini-jacka. Ogólnie to moim zdaniem słabe rozwiazanie ze strony Nokii (sam E50 na krótkie 25-40 min. trasy by mi starczył, do domu mam Karmę). Ale ta wada E50 jest irytująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak pomyśl o tym kablu z mikrofonem... zawsze lepsze zmotanie kawałka kabla w kłębek*, niż denerwować się "bo głośnik zaczął skrzeczeć"...

 

___

*) za czasów odtwarzaczy iMP, których nie dało się obsługiwać bez "pilota na kablu" (i słuchawek o kablu długości 2 i więcej metrów), ludzie naprawdę owijali się tym wszystkim w pasie... nawet forumowicze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

a ja sie dziwie [jak wlasciciel wielu wielu roznych telefonow ktore przewedrowaly przez moje rece nawet music edition 5200 itp] jak mozna sluchac muzyki na telefonie? co prawda np 5200 na fabrycznych sluchawkach lepiej grala niz kamyk na fabrycznych ale jak zmienilem fabryczne w kamyku na sennki to 5200 sie chowa. e50 sluchalem ,nie mialem co prawda ale mialem okazje dluzsza chwile posluchac i powiem wam ,ze przypomina mi dzwiekiem stara poczciwa 5510.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności