Skocz do zawartości

Sluchawki Do Sansy M240


Sizar

Rekomendowane odpowiedzi

MX500 są dobre do Sansy, Sansa gra dość ciepło, MX500 dość chłodno. Tyle że do 60 zł to ich nie kupisz chyba że używane. Do 60 zł można kupić MX400 nowe, grają też dobrze a do Sansy według mnie wystarczą, pomiędzy MX400 a MX500 jest różnica na Sansie ale jest dość małą. Większa ujawnia się na lepszym odtwarzaczu na iRiver iFP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~m4c13k~

witam,

rowniez mam sanse m240, co sadzicie o polaczeniu ich z SENN OMX 52 ?? slucham muzyki electronicznej,troche reagge i troche hip hopu.

jesli nie te o kotrych pisze to jakie inne polecacie? w gre wchodza jedynie sluchawki typu clip on bez pałąka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie eeeeee eee!!

 

odradzam CXy. Dziś miałem okazje posłuchać wygrzanych cx300 i k14p.

KPP dosłownie zmiatają je z powierzchni uszu ;]

Cowięcej! CX300 poległy w starciu z K14P ;]

 

IMHO: K14P/K12P

 

EDIT:

w gre wchodza jedynie sluchawki typu clip-on

nowa seria senheiserów to słuchawki dobre, wygodne, ale średnio brzmiące ;] Ja jestem basolubem, a toto basu za grosz ni ma :P

 

ale jak jednak zechcesz, to na allegro wystawiam OMX70 od złotówki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~m4c13k~

tez jestem basolubem,ale delektuje sie nim w domu, na GigaWorks'ach ;) < niestety narazie niestac mnie na lepszy sprzet,ale nie narzekam na ten system >

 

czy jest RockBox do Sansy m240 ;) ??

 

czy przy odtwarzaczu takiej klasy zmiana firmware'u daje widoczna roznice ??

 

zalezy mi na sluchawkach typu OMX 52,a sluchawki typu OMX 70 nie interesuja mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~m4c13k~

te Kossy sa lepsze od Senn'a OMX 52 ??

 

jak mozesz to porownaj mi obie pary sluchawek jakie sa ich wady a jakie zalety... bo teraz juz zaczynam sie zastanawiac ktore kupic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności