Skocz do zawartości

Polski Firmware Dla Imp-xxx


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe... Widze, ze jednak jest zainteresowanie :D

 

Nie zrobie wszystkiego na raz, dlatego chce sie dowiedziec, ktory model jest najpopularniejszy. Poki co jest po jednym glosie na iMP-450, iMP-550 i iMP-700T.

 

Publius_Enigma - mozesz mi zasponsorowac iMP'a-550 :P A poki co zostaje przy moim starusienkim iMP-100s :P

 

mlb2gm5x - nie zupelnie, ale mam kogos kto mi zdekoduje, a pozniej zakoduje firmare'y do nowych iMP'ow :D

 

Tomek242 - 700 i 700T jak najbardziej wchodza w gre, jednak najpierw chce przetlumaczyc soft do iMP'a, ktory jest najpopularniejszy w Polsce. Jesli okaze sie, ze jest to Twoj odtwarzacz, to on pojdzie na pierwszy ogien.

 

Przypominam, ze mozecie glosowac na modele:

1. iMP-450,

2. iMP-550,

3. iMP-700,

4. iMP-700T,

5. iMP-900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlb2gm5x - nie zupelnie, ale mam kogos kto mi zdekoduje, a pozniej zakoduje firmare'y do nowych iMP'ow :D

No ładnie.. Czy jest szansa, żeby osoba ta udostepniła swój dekoder/enkoder? Wielu użytkowników czeka na coś takiego..

PS. Czy inicjały tej osoby to P.M.? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlb2gm5x - niestety P.M. nie udostepnil i nie udostepni softu do iMP'ow nowszych niz iMP-400. Z reszta... to nie on opracowal koder/dekoder, a kto inny, ale tamta osoba w ogole nie chce wspolpracowac. Na szczescie udalo mi sie jakos dogadac z P.M. :D

 

Swoja droga dziwie sie, ze nie ma wiekszego zainteresowania polskim softem do starszych iMP'ow. Jesli tylko ktos bylby zainteresowany tlumaczeniem softu do modeli iMP-250, iMP-350 i iMP-400 - moge pomoc w tlumaczeniu na polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlb2gm5x - niestety P.M. nie udostepnil i nie udostepni softu do iMP'ow nowszych niz iMP-400. Z reszta... to nie on opracowal koder/dekoder, a kto inny, ale tamta osoba w ogole nie chce wspolpracowac. Na szczescie udalo mi sie jakos dogadac z P.M. :D

Tak też myślałem :) Może w kiedyś zabiorę się za własny dekoder... na pewno będzie cieżko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos potrafi to zdekodowac i zakodowac to powinna ta metoda wyjsc na swiatlo dziennie... chyba ze jedynymi osobami potrafiacymi to sa persony "z branzy"..

 

tymczasem kolejna 550 z frimwarem 1,70 (od biedy 1,40)

 

a tak przy okazji polski soft to pikus...

 

ale czy jest szansa zeby jakos spreparowac to o czym wielu userow marzy czyli jakies prekonfiguracje?wgranie np starego menu ale zostawienie opcji zmiany tempa utworow? albo zmiana pozycji w menu?

 

czy to juz trudniejsze i narazie zajmujesz sie tylko zmiana tekstu pisanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bencao - niekoniecznie. Jesli ktos wspolpracuje z iRiverem, to nie musi, a nawet ma zakaz udostepniania dekodera do softu. A jesli ktos nie chce dawac swojego dekodera - ma do tego pelne prawo. Ja dekoderem nie dysponuje, a jesli bede miec do niego bezposredni dostep, a nie bede miec zbidy autora nie udostepnie go nikomu.

To o czym piszesz (zmiana pozycji, itd...) juz nie jest takie banalne ze wzgledu na to, ze zaszly spore zmiany w samym jadrze softu. To jesli bede miec czas zostawiam na sam koniec. Z reszta jakby mi sie to kalkulowalo, to bym to zrobil dla iMP'a-100. Wracajac do tematu... Zaleznie od wersji softu i player'ka tlumaczenie softu nie jest takie samo. Do pewnych wersji trzeba bylo zmieniac grafiki, co nie bylo ani zbyt przyjemne, ani szybkie. Jednakze iRiver poszedl po rozum do glowy i powrocil do menu tekstowych.

 

 

Do tej pory jest 3:1 dla 1.70. Czekam jeszcze tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ciągu 3 dni znajde się w mniejszości osób posiadających iMP-900 ale jeśli to nie stanowiłoby problemu też z chęcią stane do kolejki po spolszczony sofcik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności