Skocz do zawartości
  • 0

Doki do 400-500zł


cha0s

Pytanie

Witam ponownie. Potrzebuję porady jako, że moje Audeo dokonały żywota to potrzebuję czegoś podobnego. Audeo latały na DX50 z czarnymi filtrami. Brakowało mi w nich tylko nieco bardziej wysuniętej średnicy a szare filtry były już nie dostępne. Na razie z tego co czytałem to skłaniam się w kierunku Moonlight Starfield ale długo nie siedziałem w temacie czy trzeba zmieniać kabel i na jaki. Pomożecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moondrop dużo bardziej zrelaksowany w brzmieniu i wycofany. Może KZ BA10? Bardzo dobra multiarmatura. Powinna zastąpić Pfe 022 bez problemu. 

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, requal napisał:

Moondrop dużo bardziej zrelaksowany w brzmieniu i wycofany. Może KZ BA10? Bardzo dobra multiarmatura. Powinna zastąpić Pfe 022 bez problemu. 

 

Oglądałem też je. Brał bym tylko mam jeden fizjologiczny problem - w jednym uchu tam gdzie wszyscy maja dołek (gdzie wkłada się douszne) ja mam górkę i raczej nie ma szans żeby weszły bez uwierania z powodu idź ksztaltu. Wiem najlepiej by było sprawdzić ale gdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, cha0s napisał:

Oglądałem też je. Brał bym tylko mam jeden fizjologiczny problem - w jednym uchu tam gdzie wszyscy maja dołek (gdzie wkłada się douszne) ja mam górkę i raczej nie ma szans żeby weszły bez uwierania z powodu idź ksztaltu. Wiem najlepiej by było sprawdzić ale gdzie. 

To może być przeszkoda, ale nie tylko dla tych sporych faktycznie KZ, Starfieldy też mogą być problematyczne, z Kanas Pro się męczyłem z racji ciężkości, a to mają identyczne na pewno, może ułożenie dyszy lepsze. Więc pewnie im lżejsze doki tym lepiej..  do głowy mi przychodzą tylko Shozy form 1.1. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, requal napisał:

To może być przeszkoda, ale nie tylko dla tych sporych faktycznie KZ, Starfieldy też mogą być problematyczne, z Kanas Pro się męczyłem z racji ciężkości, a to mają identyczne na pewno, może ułożenie dyszy lepsze. Więc pewnie im lżejsze doki tym lepiej..  do głowy mi przychodzą tylko Shozy form 1.1. 

 

Niekoniecznie lżejsze bo i tak kabel nad uchem puszczę. Jedynym problemem może być rozmiar we wnętrzu małżowiny. Shozy dość ciekawe z tega co czytałem ale nie grają one V? 

Edytowane przez cha0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, cha0s napisał:

Niekoniecznie lżejsze bo i tak kabel nad uchem puszczę. Jedynym problemem może być rozmiar we wnętrzu małżowiny. Shozy dość ciekawe z tega co czytałem ale nie grają one V? 

Czy graja vka, czy nie zależy mocno od tipsów. Te załączone przez producenta pozwalają na głęboką aplikację i są krótkie, z nimi nie nazwalbym ich typową v. Im dłuższy tips tym bardziej idzie to w stronę v, ale i tak nie pozbawionej kultury. Moim zdaniem jeśli miałbym formułować zarzut, to brakuje im mikrodetali i głębi. Poza tym są jeszcze GuideRaye Gr-i, które różnią się od nich dość marginalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności