Skocz do zawartości

Inwazja Nowych Uzytkownikow


Bommbel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Myślę ze najprostszą i ogólnie stosowaną metodą jest automatyczne wysłanie e-mailem Etykiety Forum do Nowych. Podczas rejestracji mile widziany jest też Regulamin Forum.

 

Infidelity napisała to wcześniej ...więc warto by było posłuchać Kobiety, a nie wymyślać jakieś "schody" dla Nowych.

 

Pozdrawiam :)

Rambler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Tak jest ! Ktos wreszcie to zrobil ! i oto dziele sie z wami nowi uzytkownicy tymi cudownymi linkami ...

Instrukcja Obslugi:

- kliknac w link 1

- obejrzec 10 razy

- zapamietac

- stosowac

 

- kliknac w link 2

- obejrzec 10 razy

- zapamietac

- stosowac

 

Oto linki:

LINK 1

LINK 2

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
YOoo DRLB i o to chodzi, zeby sie nie przejmowac ortografia:) Przynajmniej o to mialo chodzic w moim poscie. Ma byc tak zeby kuzden zrozumial o co idzie - moim zdaniem a czy to podle regul czy regol bedzie - kichac. :):P ,

 

Ps. Mam 20 lat z okładem i nie mam pojecia po co komu i na co ortografia i jak mowi UOBOOZ - mamy ciekawy temat do dyskusji :) ino nalezy zmienic forum - moze na www.miodek.pl :) Przynajmniej bedzie jakis niezalezny juror :):lol:

Witam.

Skoro tak- to po co komu cokolwiek, zasady i reguły? :D

W Twoim wieku warto by było zorientować się, że ortografia na coś jednak się przydaje.

W kontekście tych Waszych postów cała dyskusja jest po prostu niepotrzebna.

To, że nie pojmujesz po co jest ortografia nie oznacza, że jest niepotrzebna.

Chcecie, Panowie być arbitrami, to zacznijcie od siebie, swoich niedostatków. Każdy je ma, żaden wstyd, tylko trochę dziwnie jest podporządkowywać się surowym regułom mędrców, co sadzą byki aż miło...

Bez obrazy, pozdrawiam

Pat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto linki:

LINK 1

LINK 2

 

Mnie to tez roznioslo. Na tym forum mi sie jeszcze bardzo podoba opcja "usun", ktora pozwala na wywalenie posta nie tylko wtedy gdy jeszcze nikt nie zdazyl odpowiedziec ale rowniez ze "srodka" tematu. Moze zrobimy "lekcja uzywania forum czesc 3 - opcja usun?"

 

Do tego jak ktos zalozy durny topic, to moze go sam zamknac, oszczedzajac pracy moderatorom (tak jak ja to juz raz zrobilem :D), takze bardzo przydatna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności