Skocz do zawartości

DVD harman/kardon 2550 S - realizacja w toku


misiekkb

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam odtwarzacz CD Harman/Kardon DVD 2550s, modyfikowany przez Majkela. Gra bardzo naturalnym, a zarazem rozdzielczym i organicznym dźwiękiem.

Lista zmian przez Majkela zrobiona:

- wymianę kabla zasilającego

- ekranowanie EMI diod prostowniczych i wielu różnych układów scalonych oraz zegarów

- powiększenie efektywnego przekroju transformatora impulsowego w zasilaczu (zwiększa liniowość i zmniejsza zakłócenia)

- obsadzenie wszystkich napięć stałych dodatkowymi kondensatorami tantalowymi

- wymianę stóp gumowych na korkowe + warstwa tłumiąca

- usunięcie filtra sieciowego (w kontekście modyfikacji zasilacza więcej z niego szkód niż pożytku)

- usunięte pierścienie ferrytowe z taśm

- wymiana szybkich diod w zasilaczu na takie naprawdę szybkie

- odłączenie modułu gniazd kompozytowych wideo

- wymiana okablowania wyłącznika głównego

- ominięcie niektórych dławików ferrytowych

- gniazd RCA montowanych w panelu (dużo czystrzy i rozdzielczy dźwięk)

 

Ze swojej strony dodałem jeszcze kolce hebanowe jako podstawki, można je bez trudu odkleić i pozostawić na oryginalnych nóżkach, ale wtedy bas traci na kontroli.

 

Stan dostateczny, dlatego że paczka, kiedy do mnie szła, została uderzona przez co jeden z rogów ma wgniecienie, co widać na zdjęciu, ale odesłałem z powrotem do Majkela, aby go sprawdził i poprawił. Teraz za wyjątkiem tego obicia wygląd jest dobry.

 

Cena 500 400 300 200 zł, możliwość negocjacji. W Warszawie odbiór osobisty, a jeśli wysyłka to przedpłata na konto, cena za kuriera 10 zł - REALIZACJA W TOKU.

hk.jpg

hk1.jpg

hk2.kpg.jpg

hk3.jpg

Edytowane przez misiekkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżka ceny na 400zł.

 

Dochodzą jeszcze płyty CD:
1) "In the Mood for Love" OST z filmu Wong Kar-Wai, cena 20 zł.
2) Archive "Axiom" wydanie z DVD, cena 20 zł
3) Archive "The False Foundation", cena 10 zł.

A także dużo płyt z muzyką japońską, głównie z anime i są to takie pozycje muzyków jak Sawano, Aimer, Kalafina, Wagakki Band, Lisa, szczegóły na priva.

 

PS. nie mogę dodać zdjęć, gdyż mam błąd dodawania

Edytowane przez misiekkb
dodano płyty CD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności