Skocz do zawartości

Recenzje


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z MIP moze sie konkretnie wypowiedziec jak wyglada sprawa recenzji? Moja lezy juz u Was przeszlo miesiac (od 24.11.04) Czy opublikowane/udostepnione beda po zakonczeniu wszystkich testow? Czy wogole ktos jeszcze testuje jakies sluchawki? Jak dlugo to jeszcze potrwa? Gdzie zostana opublikowane? Na forum czy w innym miejscu?

 

Zalozylem ten temat poniewaz od 2 tygodni pomimo wysylanych zapytan do MIP nie otrzymalem zadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie jest rzecza oczywista ze dla firmy wazniejsze są obecne zyski ze sprzedazy anizeli promocja w postaci zamieszczonych recenzji sprzetu na ktorym maja maly zysk - sluchawki. Ale czy naprawde tak malo ludzi pracuje w MIP lub tez wszyscy zajeli sie sprzedaza? Jesli tak to nie pozostaje nam pogratulowac MIP wkoncu jest dwoch dystrybutorow iriver na Polske i kazdy chce dominowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak juz sie angazuja (nie wiem czy dobrze ortograficznie :P ) w testy to chyba nie po to zeby sprzedawac sprzet taniej testujacym!! tylko zeby inni skuszeni recenzjami wiedzieli co chca kupic, i co moze sprostac ich wymaganiom, no i w ogole zorientowac sie co warto, a czego raczej nie kupowac. Oczywiscie duzo mozna sie dowiedziec z samego forum ale takie powazne testy chyba mialy cos wiecej na celu. Polecam MIP'owi przemyslec sprawe bo taki np. biedny OLIVER chcialby zeby ktos w koncu docenil i udostepnil Jego prace. W koncu nie pisal tego dla wlasnej przyjemnosci :D Poza tym "musial" sluchac muzy przez "jakies szury" :lol::D:lol: wiec nalezy mu sie jakas nagroda w postaci publikacji wynikow ciezkiej pracy :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej kwesti sie mylisz - pisalem recenzje nie tylko z poczucia obowiazku jakie nalozyl na mnie MIP w zamien za udostepnienie sluchawek ale rowniez dla wlasnej przyjemnosci, satysfakcji ze moze to pomoc innym osoba zainteresowanym zakupem lepszych sluchawek. I chyba ten drugi powod bardziej dominowal bo recenzja wraz ze zdjeciami osiagneła 27 stron!! Zdjecia przewaznie na cala strone ale bywaja i nieco mniejsze demonstrujace pewne rzeczy :) Zawsze jak sie czegos podejmuje, i nie wazne czy mam za to jakas gratyfikacje czy nie, staram sie to robic najlepiej jak potrafie. Jeszcze co pare dni od oddania recenzji zapisuje rzeczy o ktorych zapmnialem napisac lub wychodza w trakcie dluzszego ich uzytkowania i pewnie dopisze je ale ospalosc MIPu usypia i mnie rowniez ;)

 

Apropo jakis gratyfikacji. Zamiescilem na forum opinie przedstawiciela Polsound. Odpowiedzialem ze moglbym sie zgodzic na publikacje przez nich mojej recenzji ale liczylbym w tym momencie na jakas mala choc skromna gratyfikacje finansowa. Nie chodzilo mi o jakies wielkie pieniadze. I co? Juz wogole sie nie odezwali......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiagneła 27 stron!!

przepraszam... to recenzja sluchawek? :D:D

eeee.... recenzje iriverkow maja po 3-4 stonki ;)

gratuluje!

 

Juz wogole sie nie odezwali......

moze recka nie byla dosc dobra (wiem, glupi zart :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli trace cierpliwosc. Za chwile wybije 2 miesieczna rocznica odkad przeslalem recenzje do MIPu. (25 listopad 2004) Wyslalem bardzo niepocieszajacego maila do nich. Wszystko ma granice dobrego smaku i poczucia ludzkiej przyzwoitosci.

 

Jak dla mnie umieszczenie recenzji po 2 miesiacach od jej przeslania rowna sie z tym jakby powiedziec psu ze za dobre zachowanie u cioci na imieninach dostanie kielbaske i dac mu ja po 2 miesiacach - bedzie jeszcze pamietac za co ja dostal?

 

MIP powinien sie przygotowac do tych testow-recenzji duzo wczesniej.

 

Jest takie brzydkie powiedzenie ze jak sie zaczyna chcec sr** to sie zaczyna kibel budowac i na to mi to wszystko wyglada.

 

Wiem, to bardzo brzydkie co pisze i powinienem sie wykazac odrobina wyrozumialosci i kultura ale nawet najbardziej zatwardzialemu czlowiekowi w pewnym momencie peka zylka. Poprostu mi sie to niepodoba i chcialem wyrazic swoje zdanie na ten temat na forum.

 

Tak wogole to nie niewiem w czym tkwi problem. Slyszymy ze trwa programowanie systemu recenzji a tymczasem 2 recenzje z ogołu juz sa obrobione. A co z reszta????????????????? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki czekaja, zeby twoja recenzje zamiescic w nowym dziale "Antykwariat" :D

 

...a PMP wygral jeden z moderatorow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba jest tak, że współpracownicy firmy ogłaszającej konkurs nie mogą brać w nim udziału. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli trace cierpliwosc.

Tez tracilem cierpliwosc. Denerwowałem sie tylko, ze nie publicznie. No ale poźniej mi przeszło i juz mnie to nie rusza. Nawet juz zapomnialem, ze jakakolwiek recencje pisałem.

Fakt źle zroganizowane, bo mialo byc tak zrobione, ze recenzje mialy byc na stronie i na forum. Zainteresowani mieli zadawac pytania recenzentom w celu dowiedzenia sie jak najwiecej o produkcie.

 

A teraz co ja im powiem jak mineło juz tyle miechów, ze zaczynam zapominać jak to bylo jak je mialem.

 

 

P.S. Sorki za 2 posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo oliver27 zamieść ją na forum w jakimś topicu "RECENZJE" :D w dziale np. "OGÓLNE" B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności