Skocz do zawartości

Recenzje


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie wygrywasz w trafianiu. Ale przydałoby się znaleźć strone głowną testów o ile taka istnieje.

Stronka główna ... proszę bardzo:

 

Wchodzimy na forum do działu np. sprzęt i dopisujemy na końcu adresu w przeglądarce zamiast cyfry (w tym przypadku 3) 38 :) :) :)

Szkoda, że nie ma tam jeszcze żadnych linków do recenzji :(

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak narazie wygrywasz w trafianiu. Ale przydałoby się znaleźć strone głowną testów o ile taka istnieje.

Stronka główna ... proszę bardzo:

 

Wchodzimy na forum do działu np. sprzęt i dopisujemy na końcu adresu w przeglądarce zamiast cyfry (w tym przypadku 3) 38 :) :) :)

Szkoda, że nie ma tam jeszcze żadnych linków do recenzji :(

 

Pozdrawiam.

Hehe dobra robota, coraz wiecej mamy :P

Widze, ze konkurs/zabawa cieszy się sporym zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwane informatyki... A może do nich list napisać z zapytaniem o adres ?? :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena shure E2 oraz E3 w oparciu o wcześniejsze doświadczenia z Sony MDR EX 71 SL i Koss The Plug

A może spróbować pierwsze literki każdego wyrazu... 'ose2oe3woowdzsmiktp.php' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chcialbym zebyscie sie powstrzymali bo wtedy juz nie bedzie takiego ogolnego entuzjazmu w odniesieniu do recenzji. Wszyscy za jednego jeden za wszystkich :) - niech sie odkryje jak juz bedzie w pelnej formie. W tej chwili jest przygotowana z wieloma bugami i bardzo mi sie nie podoba. Wyslalem wskazowki co maja zmienic, wiec poczekajmy..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze w tej niewiadomej czesci sa dwie "nazwy" :)

Czemu słowo nazwy jest w cudzysłowiu. Czy mam sie zastanawiać dlaczego co miales na mysli pisząc słowo nazwy ?? :P

 

Sherlock Holmes: Na tropie zagadki recencji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze moja recenzja stala sie obiektem podobnym do produktow Bill`a. :) Chcecie ja posiasc jeszcze przed prapremiera :D

 

Czemu słowo nazwy jest w cudzysłowiu. Czy mam sie zastanawiać dlaczego co miales na mysli pisząc słowo nazwy ??

 

Jakbym to wyjasnil o co mi chodzilo umieszczajac slowo nazwy w cudzyslowiu to by juz nie bylo zagadki i drzwi do recenzji staly by otworem przed kazdym laikiem ;) Wiec pozwol ze pozostawie troche niewyjasnionych spraw............ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chcialbym zebyscie sie powstrzymali bo wtedy juz nie bedzie takiego ogolnego entuzjazmu w odniesieniu do recenzji.

 

Entuzjazm juz az kipi z tego tematu :)

 

Poza tym nie da sie przeczytac wszystkich recenzji na raz, zwlaszcza kiedy ktoras jest strasznie dluuuga to warto ja przeczytac wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pozniej temat recenzji bedzie pusty , bedzie brakowac komentarzy albo beda one mniej trafne z racji uplywu czasu od jej przeczytania....... <_<

 

A to z pewnoscia nie pomoze tym co wejda do tego dzialu miesiac , dwa czy rok po jej upublicznieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wywoływał wilka z lasu??... a raczej rosomaka (Wolverine) :P

 

Jesli moja recenzja nie zrobila na Tobie wrażenia, to wcale nie musisz przepraszać mnie za to.

Moje doswiadczenie w sprawach sluchawkowych jest niewielkie. Nie mialem stycznosci z tyloma egzemplarzami słuchawek co Oliver.

Tak wiec oczy całego świata skierowane są w Jego stronę :) Wszyscy z wielka niecierpliwością czekają na premierę Jego recencji.

Mam nadzieję, ze Jego recenzja zobi na Tobie wielke wrażenie i nie skonczy się na przereklamowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wywoływał wilka z lasu??... a raczej rosomaka (Wolverine) :P

 

Jesli moja recenzja nie zrobila na Tobie wrażenia, to wcale nie musisz przepraszać mnie za to.

Moje doswiadczenie w sprawach sluchawkowych jest niewielkie. Nie mialem stycznosci z tyloma egzemplarzami słuchawek co Oliver.

Tak wiec oczy całego świata skierowane są w Jego stronę :) Wszyscy z wielka niecierpliwością czekają na premierę Jego recencji.

Mam nadzieję, ze Jego recenzja zobi na Tobie wielke wrażenie i nie skonczy się na przereklamowaniu :)

Dzieki Ralph

 

Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak ja sie niecierpliwie i z tego powodu ogromnie denerwuje co to bedzie jak juz bedzie :D

 

Opinie, komentarze itp......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda (lepsza czy gorsza) recenzja jest potrzebna. Mi np. znalezienie jakiejkolwiek recenzji (w miare po polsku :) ) sluchawek koss porta czy sporta pro sprawilo niemaly problem. Oczywiscie na forum co i raz ktos cos skrobie ale dobrze przeczytac sobie pare recenzji zeby wyrobic sobie zdanie na jakis temat. Takze kazdy kto napisze jakakolwiek recenzje, z ktorej bedzie cokolwiek wynikalo "ma u mnie plusa" :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności