Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe do 300 zł


atrar

Pytanie

Dzień dobry

Szukam słuchawek bezprzewodowych (a najlepiej z dopinanym kablem) do kwoty 300 zł.

 

Słuchawki byłyby sparowane z telefonem xiaomi mi 9lite. Problem jest też taki że nie lubię słuchawek dokanałowych (mam jedną parę w domu i nie używam, nie mogę się do nich przekonać).

Obecnie używam słuchawek "pchełek" monk (tanie za 30 kilka zł) - moja druga para bo w pierwszej kable się przetarły - strasznie słabe kabelki. W sumie dźwięk jest ok (odtwarzany z odtwarzacza sansa - dodam że na telefonie jest gorzej wg mnie).

 

Jeśli chodzi o dźwięk to lubię dużą scenę, dźwięk szybki nie lubię nadmiaru basu, wolę dźwięk bardziej szczegółowy. Nie cierpię dźwięku stłumionego jak zza szmaty zawieszonej. Słuchawki mogą być otwarte lub bardziej półotwarte. Cenię sobie wygodę noszenia, mogą być nauszne (ale bez przesady z wielkością), bo chyba nie ma pchełek bezprzewodowych (?). Zauszne raczej też odpadają są jakieś kossy w domu ale dla mnie są za luźne. Słucham muzyki spokojnej instrumentalnej oraz rocka lat 80-tych.

Ze słuchawek które posiadam w domu najbardziej leżą mi te monk (chociaż mogłoby być lepiej). Słuchawki pełnowymiarowe mam: cal - bardzo męczące dla mnie oraz niewygodne (głowa boli po pół godziny słuchania), superlux hd681 dużo lepsze ale chyba trochę słabe źródło bo za basem nie przesadzam ale tutaj kompletny brak.

 

Myślałem może o house of marley positive vibration 2 wireless, ale nie obsługują one aptx (z tego co mi się wydaje telefon powinien obsługiwać aptx - procesor Qualcomm Snapdragon 710).

 

Czy może jednak zrezygnować - jak ma być gorzej jak na monk, to sobie daruję.

 

Dodam jeszcze że słuchałem kiedyś w mm podpiętych słuchawek (i to takich do 1000 i szału nie było :( )

 

Jeśli nie ma godnych bezprzewodowych w tej cenie to co przy moich preferencjach do kwoty jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na amazon.de dostaniesz Pioneer SE-MS7BT za niecałe 80 euro. W Polsce 499 płn. Mam te słuchawki warto je kupić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"bo chyba nie ma pchełek bezprzewodowych (?)" - to pytanie było chyba dla Ciebie ważne. Jest tego zatrzęsienie ...

https://allegro.pl/listing?string=słuchawki bezprzewodowe douszne&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict43-ele-1-0-0513

 

Na zapytanie o "douszne słuchawki bezprzewodowe" google zwraca 2,5 mln odpowiedzi. Oczywiście w przewadze będą dokanałowe, ale pchełek też jest "wiele mnóstwo".

 

 

 

 

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tanich słuchawek nausznych przewalilem prawie wszystkie modele Taotronics, Bluedio F2 i inne podobne wynalazki. Zostałem z Anker Soundcore Vortex, z aptX, bez ANC. Miałem na testach Sony 900N i 1000MX3, teraz ATH-DSR7BT i wszystkie były lepsze ale, że korzystam rzadko że słuchawek BT stwierdziłem, że nie będę wydawał 3x więcej, świadomie wybrałem kompromis, słabsze ale wciąż dobre Ankery. Co do brzmienia mają trochę za dużo bassu ale nie jestem basolubem (używam AKG) i nie jestem pod tym kątem chyba obiektywny. Inne modele Ankera też mają dobre opinie, możesz się nimi zainteresować oraz najnowszy model Taotronics Soundsurge 85, jeszcze nie testowany na moich uszach. Ciężko coś polecić, bo każdy ma inne oczekiwania i moje wypociny mogą być całkowicie nietrafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wydaje mi się że te sony słuchałem w sklepie ale mi nie podeszły.

 

Dzięki za szybki odzew i propozycje muszę teraz podejść w tygodniu i poszukać / posłuchać.

Pozdrawiam

 

PS czy na bezprzewodowym dźwięk będzie lepszy niż na sansie na tych słuchawkach co mam. Po prostu słuchając muzyki na telefonie nie musiałbym nosić 2 urządzeń, ale na przewodowych gorzej gra telefon jak sansa (ponadto mniej wygodnie). Jeżeli natomiast telefon bezprzewodowo będzie grał podobnie lub gorzej jak na przewodzie to może lepiej zmienić słuchawki do sansy na lepsze przewodowe (przy niej aż tak nie przeszkadza przewód), a kiedyś wymienić sansę na coś lepszego (niestety wtedy będą dwa urządzenia).

Edytowane przez atrar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności