Skocz do zawartości

Jaki dac/Amp do audeze lcd xc


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam XCeki z 3R i uważam, to za świetne połączenie... Burek generalnie "zaokrągla" i ociepla, co w sumie jest porządane w XC. Nie słuchałem tego WA, więc się nie wypowiadam - generalnie wole XC na torze tranzystorowym - chyba, że to Feliks Euforia 20th 😜 Głos na 3R. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi coś już więcej wiem

Jeszcze zapomniałem napisać że dobrze by bylo taki dac żeby potem jakieś stereo ogarnąl... Nie wiem czy nie za dużo wymagam

11 minut temu, trez0r napisał:

A ja mam XCeki z 3R i uważam, to za świetne połączenie... Burek generalnie "zaokrągla" i ociepla, co w sumie jest porządane w XC. Nie słuchałem tego WA, więc się nie wypowiadam - generalnie wole XC na torze tranzystorowym - chyba, że to Feliks Euforia 20th 😜 Głos na 3R. 

A co ten 3R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Rybens69 napisał:

Ogólnie budżet koło 8.000 PLN

To sobie zamów system szyty na miarę. Będzie wszystko nowe i specjalnie dla Ciebie. :)  Ja mając dużo kasy na ubranie poszedłbym do krawca, a nie do sklepu z towarami gotowymi. Tu możesz mieć wpływ nawet na to, jakie guziki zostaną przyszyte. Poza tym - stać Cię na garnitur, to po co kupować kombinezon. :) Combo to zawsze kompromis, pojechany po DACu, po ampie, albo po obydwu. Poza tym - jak tu dopieszczać brzmienie? Ja mam satysfakcję z wiedzy, co daje każdy komponent mojego systemu oraz z podziwiania, jak to się wszystko klei w piękną całość.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak 6kzł na wzmacniacz z 8k, to nic sensownego z tego nie wyjdzie. Jakbym miał swój podpis podsumować, to wychodzi 3k DAC, 3k amp, 1k interkonekty, 0,5k filtr, 0,5k kabel USB. To tak w zaokrągleniu dla ukazania proporcji. Poniżej masz ciekawe sprawozdanie naszego kolegi @John Grado z porównań wzmacniaczy.

http://audiohobby.pl/index.php?topic=26.19245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rybens69 napisał:

Czyli lepiej iść w osobno.. czyli np aurium? A dac jaki do tego?ale kusi mnie ten burson V3;)

Kwestia, czy się chce mieć oddzielne klocki... Polecam posłuchać przed decyzją 🆗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, trez0r napisał:

Kwestia, czy się chce mieć oddzielne klocki... Polecam posłuchać przed decyzją 🆗

Chyba jednak tak kiedyś tego daca do stereo wykorzystać

19 minut temu, majkel napisał:

Nie no, jak 6kzł na wzmacniacz z 8k, to nic sensownego z tego nie wyjdzie. Jakbym miał swój podpis podsumować, to wychodzi 3k DAC, 3k amp, 1k interkonekty, 0,5k filtr, 0,5k kabel USB. To tak w zaokrągleniu dla ukazania proporcji. Poniżej masz ciekawe sprawozdanie naszego kolegi @John Grado z porównań wzmacniaczy.

http://audiohobby.pl/index.php?topic=26.19245

Uznajmy że 8k na daca i amp resztę potem się ogarnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności