Skocz do zawartości

Aune t1 mk2 - kupno zasilacza


tbed

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zaginął mi zasilacz do ww. Aune. Próba kontaktu z producentem bez powodzenia. 
Niestety nie mam zdjęć zgubionego zasilacza. Bazując na opisach i recenzjach w internecie, wcyhodzi mi, że używany był:
 

zasilacz sieciowy 15 V / 1 A


Podpowiecie gdzie kupić taki sam/zamiennik lub jakie mam inne opcje zasilenia w tym momencie Aune?

 

Tutaj nawet znalazłem zdjęcie takiego zasilacza: 

MG_3083_blog.jpg?ssl=1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune jeszcze nie pracuje normalnie, więc z odpowiedzią póki co ciężko w tych dniach. Zapytałem czy jest do dostania, bo akurat mam kontakt z kimś od nich, ale coś czuję, że to za stary model. Możliwe, że mam na stanie jakiś, ale to dopiero sprawdzić będę mógł w przyszłym tygodniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayster: byłbym ogromnie wdzięczny. Przekopałem internet, aliexpress i inne tego typu serwisy i nie znalazłem. Aż mnie to dziwi, bo nie takie rzadkie produkty można kupić.
Może Aune t1 mk2 nie jest już najnowsze, ale to wciąż świetny sprzęt! Trudno mi sobie wyobrazić, że mam wyrzucić na złom albo sprzedać za bezcen tylko dlatego, że nigdzie nie można dostać zasilacza lub w inny sposób go napędzić 😕  Liczenie na to, że komuś się zepsuje/zniszczy bezpowrotnie jego mk2 i zostanie z samym zasilaczem to też mało prawdopodobne 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co piszą na obudowie, to cały zasilacz składa się z transformatora, który ma dwa uzwojenia wtórne po 15V napięcia zmiennego. W najgorszym razie ktoś Ci poskłada taki zasilacz. Wtyczkę weźmiesz od starego, a transformatorów 2x15V toroidów czy EI jest od groma, na różne moce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 12:40, Mayster napisał:

Aune jeszcze nie pracuje normalnie, więc z odpowiedzią póki co ciężko w tych dniach. Zapytałem czy jest do dostania, bo akurat mam kontakt z kimś od nich, ale coś czuję, że to za stary model. Możliwe, że mam na stanie jakiś, ale to dopiero sprawdzić będę mógł w przyszłym tygodniu.

 

Jakiś update? Ew. znacie namiary na kogoś, kto zrobiłby od razu z wtykiem din 545 w jakiejś rozsądnej cenie?

Edytowane przez tbed
dopisek ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności