Skocz do zawartości

Creative Zen Vision:m, Pogromca Ipoda?


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Creative Zen Vision:M, pogromca iPoda?

 

visionm-kolory.jpg

 

Multimedialne odtwarzacze zagościły na półkach naszych sklepów na dobre. Po beazpelacyjnym hicie jakim był iPod co rusz powstają nowe konkurencyjne produkty, próbujące podbić ten, coraz bardziej interesujący rynek. Takim produktem jest rownież Creative Vision:M, który może nie jest nowością na naszym rynku, aczkolwiek wciąż jest marzeniem nie jednego użytkownika. Tak jak na konkurenta iPoda przystało - znajdziemy tutaj touchpada, duzy kolorowy wyświetlacz, możliwość odtwarzania filmów i wiele, wiele więcej rzeczy, o których dowiecie się czytając tą recenzję. Zapraszamy do lektury...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnieli dodac ze soft creative jest beznadziejny - creative mediasource, a jakosc wykonania ipoda stoi na wiele wyzszym poziomie niz w wypadku ZVM (porownywalem organoleptycnzie lapka), zvm z kolei dluzej gra na baterii (mimo wszystko) wiecej roznych formatow filmow, brak obslugi kompresji bezstratnej audio

 

i te bledy ortograficzne i literowki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koncu powinno być "byłby" i jest spod zamiast ipod. I w bardzo ostatnim zdaniu jakos dziwnie przecinek, ale ja z interpunkcja nie jestem za pan brat, wiec moge sie mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO w ostatnim zdaniu faktycznie jest źle postawiony przecinek - powinno raczej być "A to jest mało w długiej podróży, na jakie przeznaczony jest Zen." No i może się czepiam, ale na początku użyłeś l.poj, a potem mnogiej (lecz tu pewna nie jestem, czy to jest bardzo rażący błąd, lepiej spytać się jakiegoś polonisty ;)). Hmm, no i przeczytałam cały tekst, a tam parę innych przecinków się kłania, ale nie chce mi się wszystkich wypisywać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom musi byc trzymany ziom :] i takie bledy stylistyczne jak uczy mnie moja polonistka to bledy ciezkie - takie, ktore nie maja prawa zaistniec w zadnej pracy - bo zamazuja sens zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H10 mi jak najbardziej odpowiada dźwiękowo, brakuje mu tylko obsługi jakiegoś formatu bezstratnego, RB jeszcze nie został dopracowany na ten model (scrollpad, obsługa usb i obsługa większych dysków - tę 20 można zamienić nawet na 60, o ile się taki dysk znajdzie, ale w RB jest jakiś błąd bodaj w adresowaniu, a do lossless byłby jak znalazł).

Inna sprawa, że miałem w rękach i "na uszach" i ipoo, i zena, ale jakoś żaden mnie nie zachwycił (ipoo gra imo lepiej niż zen, choć to tylko moje luźne spostrzeżenia), a już na pewno plastiki mają średniej jakości (ipoo jeszcze nieźle wygląda, jednak nie przekonuje mnie to rewelacyjne "click-wheel", zdecydowanie bardziej wolę proste, liniowe scroll-pady; zen natomiast ma front z błyszczącego, bardzo miękkiego i rysującego się plastiku...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności