Skocz do zawartości

Konwersja Na 2.2 Cala


Gość ~Polik~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

informacja "chcę na 2.2 cala" NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA, nawet nie wiesz do jakiego formatu chcesz konwertować (MTV czy AMV)

 

szukaj w googlach programów "AMV converter" i "MTV converter", jak znajdziesz to skonwertuj każdym z nich np. teledysk i sprawdź który rodzaj filmów odtwarzacz wyświetla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na prawdę nie wiesz o co chodzi? ROZDZIELCZOŚĆ to ilość pikseli jaką może wyświetlać ekran. Przykładowo telewizor CRT 28 cali może mieć rozdzielczość 640x480, a 15 calowy monitor 1024x768. Rozdzielczość ekranu nie zależy tylko od rozmiaru ekranu, zrozum to. Używanie google & wikipedii nie boli... Na prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj w googlach programów "AMV converter" i "MTV converter", jak znajdziesz to skonwertuj każdym z nich np. teledysk i sprawdź który rodzaj filmów odtwarzacz wyświetla...

 

 

Nie odtwarza ani MTV ani AMV...

Odtwarza AVI ale musi być ta rozdzielczość 2.2 czy jak tam mówicie :P

Prosze tylko o link do bylejakiego konwertora co zrobi mi tą rozdzielczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko toto odtwarza AMV albo MTV, a raczej na pewno nie odtwarza AVI... jeśli odtwarza to iriverterem skonwertuj coś na ustawieniu "dla iAUDIO X5" albo "dla iAUDIO U3" i sprawdź co się stanie... jak zadziała to próbuj jeszcze dla irivera H300 (większy rzmiar), a potem irivera U10/clix (jeszcze większy)... jak nie to szukaj w googlach AMV lub MTV convertera

 

a piksele sobie policz (weź lupę i policz) - na oko jest ich 128x96 i powinne być na tyle duże, żeby policzyć je i bez lupy

 

"2.2" nie mówi nic na temat rozdzielczości, przestań już to powtarzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego co pisałes nie działa. Ale pokazuje ze jest taki plik tylko "File Format Error" :P

A amv próbowałem i mtv też i nie działa ;/.

Da się coś jeszcze zrobić? ;PP

Na tej mp4 był już jeden plik ale nie wiem jak sprawdzić jaka jest jego rozdzielczość itp. ale jest w formacie avi a mp4 odtwarza go bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności