Skocz do zawartości

Mip Zainwestował W Reklamę! :d


Publius Enigma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio tez w konkursach playerki iriver to schwytania... cos sie dzieje o0 Ale jak przynioslem do klasy mojego impeka 550 to ludzie mowili "zawaliscie cienki i w ogole sliczny, tylko co to za firma? Pewnie szajs i sie rozleci za miesiac" :/ Nyway jak zobaczyli ze pilot swieci po galach to zmienili zdanie... :/ Tak niewiele trzeba ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mnie sie smiali ze kupilem taki drogi sprzet, "przeciez sa tansze". ;)

a ja swoje... jakosc, przede wszystkim jakosc :]

Podobnie jest też w moim przypadku... Tylko że moi znajomi mówią, że widzieli "takie same! Tez mają 128MB, radio i dyktafon!" za 150zł...

A ja powtaarzam pytanie: czy jest szansa na NORMALNEGO iRivera z gniezdem kart pamięci SD/MMC?? Czy iRiver zdecyduje się na coś tak mało dochodowego (bo w końcu oni nie zarabiają na kartach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie widzialeś min moich znajomych z podwórka (pseudokibice, hooligani) jak pokazałem im H-320. Jeszcze lepsze miny i słowa (nieparlamentarne) poszly jak uslyszeli cenę hehe :)

Oczywiscie nikt nie slyszal z nich o firmie iRiver. To samo znajomi z uczelni. Zero obeznania.

No ale teraz juz wiedzą, zostali uswiadomieni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nikt nie slyszal z nich o firmie iRiver. To samo znajomi z uczelni. Zero obeznania.

u mnie akurat jedyna osoba ktora slyszala i widziala conieco o iRiver byl klient ktory jest uciskany przez Creativa :) [akurat jego byl w serwisie wiec nie porownywalismy jakosci :P]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie widzialeś min moich znajomych z podwórka (pseudokibice, hooligani) jak pokazałem im H-320. Jeszcze lepsze miny i słowa (nieparlamentarne) poszly jak uslyszeli cenę hehe :)

Oczywiscie nikt nie slyszal z nich o firmie iRiver. To samo znajomi z uczelni. Zero obeznania.

Jakby to byl adidas (albo inna sportowo-kibolowo-dresiarska firma :) ) to co innego.

 

(to co powyzej napisalem nie oznacza, ze mam cos do firmy adidas :);) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtaarzam pytanie: czy jest szansa na NORMALNEGO iRivera z gniezdem kart pamięci SD/MMC?? Czy iRiver zdecyduje się na coś tak mało dochodowego (bo w końcu oni nie zarabiają na kartach)?

hmm... może by tak iriver stworzył własny standard kart pamieci? Jakby były w sensownych cenach to wtedy wszyscy byliby happy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród moich znajomych różnie to bywa. Jedna sytuacja podoba mi się szczególnie.

 

Kiedyś rozmawiałem z jednym śmiesznym gościem o odtwarzaczach (zauważył, że mam taką fajna zabawkę). Kiedy zapytał o cenę, najpierw opadła mu szczęka kiedy usłyszał odpowiedź, a potem zaczął walić tekstami typu "co za bezsens", "ja widziałem podobnego w sklepie za 200" i najlepszy "po co tyle płacić, skoro i tak wszystkie grają tak samo".

 

Sytuacja była o tyle śmieszna, że chłopak jezdził starym polonezem, ale za to sprzęt muzyczny w środku miał taki, że mury Jerycha mógłby powalić w kilka sekund :D. Nie pojał sensu całej sprawy nawet wtedy, kiedy zapytałem dlaczego ładuje coś takiego do samochodu zamiast zwykłego radia stereo (pytanie retoryczne, miało go naprowadzić :P). Obraził się, że porównuje to swoje "śmieszne gówienko" do jego "zaj***stych boomboxów i subwofera". To był gość! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tyle płacić, skoro i tak wszystkie grają tak samo

Słuchaj, jak ludzie moga słyszeć róznice miedzy takim iriverem a jakims syfem robionym pod hipermarkety jak jada na beznadziejnych pierdziawkach i sluchaja muzy w smiesznym bitrate? Ostatnio np. dowiedzialem sie jakiej jakosci muzyke slucha moj kumpel w klasie bo wpadlem do niego i od razu sruu na kompa ;] okolo 5gb techniowy w... uwaga uwaga... mp3@32kbps!! Czasami 128kbps sie trafialo o0 Spytalem sie czy gosciu jest zdrowy, to powiedzial ze on nie slyszy wielkiej roznicy miedzy 32 a 128kbps... A ja sie dziwilem ludziom nie slyszacym roznicy miedzy 128 a 192... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich kolegów ma płyę CD nagraną mp-trójkami w bitrate 32... Mówię serio, jakiś czas tej płyty słuchał dopiero po jakimś czasie zaczął narzekac, że jakość jest kiepska... Ja kiepską jakością określam 128-160 kbps :)

 

PS: Co sądzicie o plyerkach marki Thomson?? Moją gniazdo kart pamięci :D a słyszałem, że jakość dźwięku z nich płynącego jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomson...? Dlaczego chciałbym napisać słowo-w-słowo to co Blue...?

Ja mam na myśli słuchawki i player mp3 "typu discman" (i oczywiście nie chodzi mi o słuchawki które dostałem z discmanem - te akurat były tak beznadziejne że nie będę o tym pisał ;) ) - skuś się lepiej na sprzęt marki Philips/Panasonic jak już wolisz "coś innego"...

 

De facto nie mam pochlebnej opinii o tym sprzęcie, a gniazda na karty pamięci ma i lepszy sprzęt - choćby by Creative, MSI...

 

 

acha! nie piszę o sprzęcie "z górnej pułki by Thomson" tylko o tym ze średniej i niższej... sprzęt z górnej to może i robią dobry... i drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomson? Raz sie skusilem na ich produkt. NIGDY WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!

Coż to był za produkt? Bo ja czytałem, że ich sprzęt przenośny brzmi bardzo ładnie...

SŁuchawki model HED 720. MIałem tez do czynienia z innym syfem w ich wydaniu. Dziękuje, postoje. Słuchawy kosztowały cos kolo 150 zeta [teraz sa po 120] tak- materiały wykonania do d....., momentalnie rozwaliły mi sie takie "obrotniki" - tzn dało sie odrobine zmieniac kąt słuchawek. Teraz mam tam metalowe blachy przykrecone zebys ie to trzymało :P. Bas? Jaki bas??? Ten syf pierdzi gorzej niz stara babcia po garnku grochu! Serio- PIERDZI!!!!Trzeszczy!!!Nawet w quake 3 nie wytrzymuje niektorych odgłosow!! A najlepsze było w reklamie [pseudo naukowe sformuowanie] - przełącznik MS :P... wiecie co to jest? :P Przełącznik Mono-stereo... o ile w pchełkach spełniało by to jeszcze jakas role , to w tego typusłuchawkach nie widze najmniejszej potrzeby tego syfu umieszczac. Na pokrętlle od głośności jest jakas gowniana naklejka... sorx ale za tą kase mozna dostac lepsze sluchawy [fakt nie super grajace,ale w porownaniu do tego syfu ktory sie rozleciał w miesiac.....]. A najgorsze jest to ze na te ****iane słuchawki zbierałem pół roku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to niewiem... mogę dokładnie przesłuchać playery MSI i powiedzieć jak brzmią...

 

 

spośród sprzętu Creative'a wiem że ten "sportowy, wyglądający jak stoper" MuVo ma slot na karty pamięci (nie pamiętam jakie)...

 

... MSI też takie modele ma (większość jak nie wszystkie...) - są mniejsze, wygodniejsze... i mają wyświetlacz OLED (a nie podświetlany LCD) - jest ładniejszy, czytelny w każdych warunkach i zużywa mniej prądu (tam nie ma wygaszacza, ekranik się nie wyłącza... bo nie ma po co ;) )

... a bajerem jest to że obsługują "słuchawki Bluetooth" choć nie wiem jak się to w praktyce sprawdza :)

 

 

cóż... wiem że Zeny grają całkiem całkiem i na MuVo nie mam powodu narzekać... playery MSI muszę po prostu przy następnej okazji przesłuchać...

 

 

[edit] nawet Philips robi nieraz naprawdę niezłe "duże" słuchawki w cenie do 200zło... no i zawsze (s)Porty zostają... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale offtopic :P

MuVo C100, czyli "ten sportowy", ma za dużo wad, co eliminuje go z pola moich zainteresowań:

-jest duży, sporo większy od zwykłego MuVo

-jest pokryty gumą (niby ma nie być śliski :) )

-nie ma dyktafonu (Thomsony w gruncie rzeczy też nie...)

-ostatnio dużo słyszę od iRiverowców, że Creative MuVo grają kiepściutko, a nigdzie nie mogę znaleźć mocy wyjściowej wzmacniacza, od której wszystko zależy...

 

MSI natomiast naprawdę nie wiem gdzie kupić, w grę wchodzą tylko NORMALNE sklepy na terenie Wrocławia. Może ktoś gdzieś go widział?? Przy okazji: gniazdo kart pamięci mają tylke te prostokątne MSI, nie te w formie zapalniczki. Jest coś w tych MSI z rozszerzalną pamięcią dziwnie idiotycznego: gniazdo na słuchawki 2,2mm :huh: ... Przecież ja pod to nie podłączę Sennheiserów, tylko te fabryczne!!

 

Jutro pójdę posłuchać Ergotecha z gniazdem kart pamięci, radiem, dyktafonem, line-in, metalową obudową, wyświetlaczem OLED i mocą wyjściową 2x10mW ale dla słuchawek 32omowych! Co o tym sądzicie?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w MediaTune widzę w sumie tylko te "prostokątne" jak to określasz... a może mają jakiś "zapalniczkowaty" w gablocie... będę musiał sprawdzić :]

 

a MuVo grają naprawdę dobrze... aż sam się zdziwiłem...

... sam z czystym sercem mógłbym używać jakiegoś MuVo 1GB jako playera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tych MSI z rozszerzalną pamięcią dziwnie idiotycznego: gniazdo na słuchawki 2,2mm ... Przecież ja pod to nie podłączę Sennheiserów, tylko te fabryczne!!

 

Jutro pójdę posłuchać Ergotecha z gniazdem kart pamięci, radiem, dyktafonem, line-in, metalową obudową, wyświetlaczem OLED i mocą wyjściową 2x10mW ale dla słuchawek 32omowych! Co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności