Skocz do zawartości

Mp3 320 --> Mp3 192 Kbps


Fangorn13

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie ma sensu ;) ? Jeżeli ktoś nie ma już miejsca to może konwertować :) Ja np. na telefon (K700i 40 pare MB pamięci) konwertuje wszystko do 128 i mam 10 całych piosenek, ok. 40 min. na głośniczku telefonu mało zniekształceń słychać. Całośc zajumje ok 35 mega mam jeszcze troche pamieci na coś innego :) A na player jak mam mało miejsca do ATRAC-u konwertuje, a przyjemnośc czerpie dalej ;)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja majac motorole v360, ktora byla przez pewien czas moim jedynym odtwarzaczem mp3(poza domem) musialem rowniez pogarszac jakosc z 320 do 192 ( bo motka tylko do tylu kbs obsluguje, vbr odpada :( ). Z operacja ta znakomicie radzil sobie cool edit ;)... co innego teraz na iriverku nie schodze ponizej 256;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie teraz niemal każdy używany format wkurza(wma, wma vbr, mp3)... wma brzmi niestety za ostro, a mp3 musi być co najmniej 320, bo 256 lubi mnie podenerwować. Mp3@320 jest całkiem dobre... ale za duże :/

Wma 256 jest całkiem całkiem w porównaniu do mp3@320, ale bardzo ostro brzmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Nie jestem sobie w stanie wyobrazić niczego, co może brzmieć lepiej niż bezstratny plik audio.

Na jakimkolwiek sprzęcie i jakości nagrania, bo przecież nie da się usłyszeć więcej, niż jest w stanie zarejestrować ucho, a specyfikacja CD-audio już znacznie nasze możliwości fizjologiczne przekracza.

 

A są takie typy (np. ja) które nie słyszą różnicy powyżej mp3 192kbps... FLAC i mp3 @320kbps dają mi jedynie komfort psychiczny (staram się z tą nieracjonalnością walczyć, zwłaszcza, że mam 512MB playera; ) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakimkolwiek sprzęcie i jakości nagrania, bo przecież nie da się usłyszeć więcej, niż jest w stanie zarejestrować ucho, a specyfikacja CD-audio już znacznie nasze możliwości fizjologiczne przekracza.

 

 

 

Moze nie slyszeć, ale poczuć. Takie np. 15hZ naprawde by Ci wszystkie narządy w środku ciała poprzestawiało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam muzyke tylko we flacu i w mp3 bt 320 kbps robione Lame'em 3,96 bodajze. Oczywiscie lepsze byloby ogg q8 ale niestety shuffle mi tego nie uciagnie. We flacu mam muzyke klasyczna ktorej i tak nie slucham na ipodzie a cala reszta ustrojstwa jest w mp3 320 kbps.

Dlaczego akurat mp3 320? Ostatnio porownywalem sobie S&M Metallici w 192 kbps i 320 kbps i ku mojemu zdziwieniu w 320 gralo znacznie lepiej. Nie wiem... moze to specyfika tej plytki - bylo to nagranie koncertu metallici i orkiestry symfonicznej[!] ale po tym fakcie wywalilem wszystko ponizej mp3 320 kbps i skompresowalem na nowo...

 

Lubie miec jak to okresliliscie komfort psychiczny ze gra to mozliwie najlepiej. Poza tym w Shuffle 1 gb to sporo. A na kompie jakos mi nie szkoda miejsca na dysku na "podniesienie jakosci" muzy :P

Choc z drugiej strony jakbym mial trzymac wszystkie plytki z muzyka rozrywkowa [u mnie glownie rock] we flacu to bym musial drugi dysk kupic. A tak we FLAC'u mam tylko te pare skladanek z klasyka [kilkanascie cd-kow] ktorych to nie chce kaleczyc jakakolwiek kompresja stratna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jakos roznicy nie slysze... moze dlatego,ze nie mam np. mptrojek z bitrate 320... miedzy 128 a 192 jeszcze slysze...

Cala muza jaka mam na playerze jest w 128 i mi styka.Hmm... Nie wiem zabardzo czym to sie rozni,128 a np. 320...

 

Szkoda,ze wiekszosc mp3 maja 128 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mniemam muzyka zassana z sieci a nie zripowana przez Ciebie...

Jakiez to urocze ze sie pochwaliles :)

 

Jesli juz sciagasz nielegalnie muzyke z sieci to uzywaj przynajmniej jakis serwisow torrnetowych a nie kazaa czy bearshare'a bo wiekszosc dostepnej tam muzy jest w jakosci wrecz zalosnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności