Skocz do zawartości

Neutralny DAC/AMP do DT1990 Pro - max 1500 zł


Kirigato

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, poszukuję DAC/AMP do Beyerdynamic DT1990 Pro.

Ważne jest dla mnie, żeby sprzęt był dostępny w Polsce. Może być combo, albo jedno pudełeczko :D Też coś na "tu i teraz", więc poproszę bez "poluj na używane XYZ".

 

Szukam czegoś, co będzie pasować do DT1990 Pro, ale też będzie na tyle neutralne, że przy eksperymentowaniu z innymi słuchawkami nie będę musiał szukać nowego źródła.

Max 1500 zł. Jakieś rekomendacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune X1s Pro, Chord Mojo, iFi iDSD Nano BL. Względnie neutralne, tzn synergicznie dogadują się z dużą pulą słuchawek, a przy tym o dobrym stosunku jakość-cena.

Widzę, że DT1990 Pro mają 250ohm, więc najbezpieczniej będzie z Aune, albo najlepiej dołóż trochę do Aune S6. Widzę, że do dostania jest za 2000zł nowy w sklepie. Najbardziej kompletna Integra na rynku w tej cenie, wyjście zbalansowane, dobry dac, mocny wzmacniacz. Jest nowsza wersja Pro, ale ona już jest dużo ponad budżetem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adriano2510 napisał:

Aune X1s Pro, Chord Mojo, iFi iDSD Nano BL. Względnie neutralne, tzn synergicznie dogadują się z dużą pulą słuchawek, a przy tym o dobrym stosunku jakość-cena.

Widzę, że DT1990 Pro mają 250ohm, więc najbezpieczniej będzie z Aune, albo najlepiej dołóż trochę do Aune S6. Widzę, że do dostania jest za 2000zł nowy w sklepie. Najbardziej kompletna Integra na rynku w tej cenie, wyjście zbalansowane, dobry dac, mocny wzmacniacz. Jest nowsza wersja Pro, ale ona już jest dużo ponad budżetem.

Hejka. Myślałem o S6 swego czasu, ale natknąłem się na ten wątek: https://forum.audiofanatyk.pl/topic/4986-aune-s6-dt-1990/ , gdzie twórca audiofanatyka odradza kombinację jako "zbyt jasną", co o tym sądzisz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kirigato napisał:

Hejka. Myślałem o S6 swego czasu, ale natknąłem się na ten wątek: https://forum.audiofanatyk.pl/topic/4986-aune-s6-dt-1990/ , gdzie twórca audiofanatyka odradza kombinację jako "zbyt jasną", co o tym sądzisz? :D

Nie znam DT1990. Jeśli powiedział to z takim przekonaniem, to pewnie tak jest. 
W takim razie warto zainteresować się Aune T1 SE. Myślę, że Chord Mojo nadal się sprawdzi. Oba modele prezentują delikatniejszą, lekko ocieploną sygnaturę. 
Kupowanie w ciemno odradzam. Każdy inaczej interpretuje dźwięk. To co dla niego za jasne, dla Cb może być akuratne i odwrotnie. Jeśli S6 za równy i za jasny, to propozycja za dopłatą : iFi iDSD Micro BL (tez coś około 2k zł)

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adriano2510 napisał:

Nie znam DT1990. Jeśli powiedział to z takim przekonaniem, to pewnie tak jest. 
W takim razie warto zainteresować się Aune T1 SE. Myślę, że Chord Mojo nadal się sprawdzi. Oba modele prezentują delikatniejszą, lekko ocieploną sygnaturę. 
Kupowanie w ciemno odradzam. Każdy inaczej interpretuje dźwięk. To co dla niego za jasne, dla Cb może być akuratne i odwrotnie. Jeśli S6 za równy i za jasny, to propozycja za dopłatą : iFi iDSD Micro BL (tez coś około 2k zł)

Dzięki za polecajki :D

 

Aune T1SE raczej niechętnie, patrzę bardziej w tranzystory niż lampowe na start.

 

iFi iDSD Micro BL wygląda dobrze, ale od tych max 1500 zł chyba wolę iść w dół niż w górę, obecnie zaczepiłem się na iFi Audio Zen DAC :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności