Skocz do zawartości

Jaki Odtwarzacz Do 150zl 512 Mb. Jakość!


Gość radziuwilk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radziuwilk

Witam

Nie znam się w ogóle na tych urządzeniach przeszukałem kilka postów i widzę, że są tu ogarnięci ludzie :)

Szukam czegoś do 150 zł najlepiej z radiem. Najważniejsza jest jakość dźwięku, dlatego może to być model 512 mb. (oczywiscie nie bede smutny jesli to bedzie 1gb :) )

Zastanawiam się nad Creative MuVo V100

Czekam na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radziuwilk

Sorki za post pod postem ale musze dopisać co nie co. Zestaw moze byc bez sluchawek.

Widzę że w tej cenie to tylko sansa c140 1gb http://allegro.pl/item179214621_sandisk_1g...wy_okazja_.html

lub m240 http://allegro.pl/item179673419_mp3_sandis...y_gwaranja.html

 

W niektórych aukcjach jest podane ze c140 posiada radio a w niektorych ze nie o co chodzi?

 

Design tez ma znaczenie bo bedzie to prezent dla dziewczyny (z ktorego oczywiscie sam bede czesto korzystal :P)

 

Widze ze na 1 miejscu stawiacie IRIVER T30 ale trzeba bylo by doplacic no i bez radia. Moglbym doplacic i wziazc http://allegro.pl/item182124684_najtaniej_..._t30_512mb.html

 

Najbardziej podoba mi sie c140 (wizualnie) jeszcze jak by mial radio to super ale podkreslam jesli roznica w jakosci dzwieku jest zauwazalna to wole doplacic. Ale na radiu tez mi zalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jest zauwazalna, miedzy tymi playerami jest wrecz przepasc. Raczej sklanialbym sie ku T30 ale raczej wolalbym doplacic kilka dyszek i wziac 1 gb http://www.allegro.pl/item180300778_mp3_ir...gwar_f_ra_.html 512 mb to malo.... znacznie mniej niz sie na poczatku wydaje [wychodzi to po kilku dniach uzywania z reguly ;p].

A co do radia... daj spokoj, a ile razy bys go wogole uzyl? ;p

O creativie muvo zapomnij lepiej, jest to duzo gorszy sprzet od sansy [bo do irivera nie ma co porownywac]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem miało byc do 150 wiec raczej 1gb odpada mam pendrive wiec nie bede nic przenosil. bedzie musialo wystarczyc te 512.

Znalazlem taki wynalazek posiada wszystko co mnie interesuje Creative ZEN Nano PLUS 512MB jak znam firme to jakosc powinna byc niezla.

Prosze o potwierdzenie :) przepasci jakosci dzwieku miedzy tym a T30, zebym nie zawracal sobie nim juz glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez muvo to dzwiekowo to samo co nano plus, roznia sie tylko konstrukcja [jeden jest jednolitym klockiem, a z drugiego sie odlacza panel i sluzy za pendrive'a]

 

Znalazlem taki wynalazek posiada wszystko co mnie interesuje Creative ZEN Nano PLUS 512MB jak znam firme to jakosc powinna byc niezla.

 

Buhahaahaha ;] lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

512 mb to malo.... znacznie mniej niz sie na poczatku wydaje [wychodzi to po kilku dniach uzywania z reguly ;p].

Komu jak komu... mi nie przeszkadza.

 

A co do radia... daj spokoj, a ile razy bys go wogole uzyl?

Niektórzy używają np. ja, jak jest potrzebne to jest :P

 

Ogólnie to bym Ci polecił SanDiska m230 - ma 512 MB i do każdego modelu można wgrać radio, tylko że ich już nie ma w sprzedaży... ja swojego kupiłem nówkę za 80 zł, i do tego byś dokupił dobre słuchawki np. Sennheiser MX400 i by na pewno prezent się spodobał. Ale raczej m230 nie dostaniesz, jeśli chcesz tego IRivera to pamiętaj że jest to wersja Refurbished czyli player po naprawie, takie playery działają najczęściej dobrze jak nówki tylko że nie będziesz miał go w opakowaniu (dostaniesz tylko odtwarzacz, słuchawki, kabel) co na prezent nie bardzo się nadaje. Pomyśl jeszcze o SanDisku C140, SanDisk robi naprawdę dobre playery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T30 ma pewnie lepsza jakosc dzwieku, ale Creative jest maly, ladny i ma radio... dziewczynie na pewno by sie podobal.

 

Jednak jesli jestes w stanie zaryzykowac brak radia, mysle ze warto wziac nowa Sanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowilem o inteligencji tylko o poczuciu estetyki :P Chociaz w sumie T30 nie jest AZ taki brzydki :D Ja bym jednak nadal rozwazal zestaw Sansa + dobre słuchawki. Sandiski na prawde dobrze się prezentują, przynajmniej bez kondoma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radziuwilk

Ok w takim razie zostajemy przy sansach. Dzieki colnet za uświadomienie mnie o poserwisowym sprzecie nie nadaje sie jako prezent szczegolnie ze byla juz uzywana. Kupie cos nowego. Jesli juz przy sansach jestesmy. To jaki model jest ich sporo.

Dobrze by bylo jak by ktos wypisal widoczne roznice :). Sluchawki mam wiec narazie ich nei potrzebuje.

I jak to jest z tym radiem mozna wgrac nie mozna ? Creativa odpuszczam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po serwisowy sprzęt... każdy po serwisowy wygląda jak nówka... czyli oni chyba obudowy wymieniają za każdym razem, choć nie wiem jak to jest. Jeżeli zostajesz przy SanDisku do 150 zł, tylko i wyłącznie zostają modele C140 i M240 - oba 1 GB, nie można w nich wgrać radia, mają takie same bebechy, różnią się tylko obudowa, kolorowym wyświetlaczem i softem.

Obudowa kwestia gustu, C140 ma kolorowy wyświetlacz a M240 zwykły wyświetlacz ale widać na nim wszystko całkiem nieźle, jeśli chodzi o soft to C140 gra znacznie ciszej (takie ograniczenie narzucone przez UE), M240 takiego ograniczenia nie ma i mocy wystarcza zawsze. Podsumowując, dostaniesz zawsze 1GB, bez radia, całkiem nie złą jakość dźwięku (nie ma co narzekać) i wykonania oraz dość dobre słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radziuwilk

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi wybralem sanse m240. Nie wiem czemu na allegro pisza ze sa wersje z radiem. U was na forum widzialem tez post o tym jak wgrac nowy soft itd. ale nawet bez radia biore ten model. Dobra cena i jak widze polecacie go w wiekszosci.

Jutro zamawiam :)

 

ps no i na piwko zostanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dobrego wyboru :)

Na allegro piszą że z radiem to są pewnie model z wgranym softem przez kogoś, taki odtwarzacz musi być używany, bo w blistrze, nie używany fabrycznie nie ma radia.

 

ps no i na piwko zostanie

 

Najważniejsze. :)

 

A tam wy sie nie znacie, Sansa to nedzna podroba ipoda. Kazdy narzeka na creativa a w sumie "w praniu" jakos dzwieku jest fajna i nie widze sensu by placic wiecej za pare szczegolikow dzwiekowych

 

Faktycznie nikt się tu nie zna na odtwarzaczach, :P ale taka mała korekta to Sansa jest tańsza od Creativa więc płacisz więcej a pozbawiasz się tych szczególików. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności