Skocz do zawartości

Gluupota Ludzka Nie Zna Granic? Haha


szakalos4

Rekomendowane odpowiedzi

No nie moge musze o tym napisac bo normalnie nie wytrzymam heheheh :lol:

Chodzilem po allegro i spotkalem aukcje (tytul aukcji " Ep-630 creative NIE KUPUJ PODROBEK!!!!")

wchodze patrze a tam sluchawki Ep-630 w tandetnej torebeczce i z gwaracja na....... 7dni...... i do tego eliminuja az 95% dzwiekow z otoczenia :blink: to leprze niz AURVANY :o a to wszystko zaa niecale 50zl. Lol jak mozna wciskac taki kit............?? Ale nie powiem gdyby nie Wy, pewnie sam kupilbym jakas tania podrobke :rolleyes::D hehehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No nie moge musze o tym napisac bo normalnie nie wytrzymam heheheh :lol:

Chodzilem po allegro i spotkalem aukcje (tytul aukcji " Ep-630 creative NIE KUPUJ PODROBEK!!!!")

wchodze patrze a tam sluchawki Ep-630 w tandetnej torebeczce i z gwaracja na....... 7dni...... i do tego eliminuja az 95% dzwiekow z otoczenia :blink: to leprze niz AURVANY :o a to wszystko zaa niecale 50zl. Lol jak mozna wciskac taki kit............?? Ale nie powiem gdyby nie Wy, pewnie sam kupilbym jakas tania podrobke :rolleyes::D hehehe :P

 

Lepsze piszemy przez SZ - jak SZopa czy SZymon lub pSZenica. Zainstaluj sobie Firefoxa - ma moduł sprawdzania pisowni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry hehe nie znam za dobrze ortografi bo na lekcjach slucham muzy hehe ;):rolleyes::P;)

 

Dżizus Krajst - ortografii piszemy przez 2 i. Może warto posłuchać belfrów? Kiedyś ktoś będzie cię postrzegał za ograniczonego przez takie byki nie mówiąc o CV czy podaniu jakimkolwiek do kogokolwiek (szczególnie do dziekana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja juz wogóle nic nie mowie :ph34r::blink::huh:

 

Może faktycznie lepiej - w ogóle piszemy osobno :) Nie myśl że jestem jakimś psychopatą ortograficznym - książek nie czytam a studiuję na politechnice. Po prostu język powinien być ważny dla każdego polaka - tym bardziej jego własny.

 

LOL ziom :lol: Dziekan by Cię zjadł za małą literę przy narodowości.

 

Co do słuchawek.

Za takie aukcje to się powinna ostro wziąć policja. W końcu mamy państwo policyjne, nie ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja juz wogóle nic nie mowie :ph34r::blink::huh:

 

Może faktycznie lepiej - w ogóle piszemy osobno :) Nie myśl że jestem jakimś psychopatą ortograficznym - książek nie czytam a studiuję na politechnice. Po prostu język powinien być ważny dla każdego polaka - tym bardziej jego własny.

 

 

Widzę, że znalazłem bratnią duszę. Ja też lubię czepiać się, jak ktoś robi byki.

Zaczynamy: narodowości piszemy zawsze z wielkiej litery. Polaka z wielkiego litery. U Ciebie widzę z małej :)

Jeszcze jedno. Nie rozpoczynamy zdań od słowa jednakże :P

 

Książek nie czytam, na polibudzie nie studiuję ale mialem tam kilka razy wykłady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja juz wogóle nic nie mowie :ph34r::blink::huh:

 

Może faktycznie lepiej - w ogóle piszemy osobno :) Nie myśl że jestem jakimś psychopatą ortograficznym - książek nie czytam a studiuję na politechnice. Po prostu język powinien być ważny dla każdego polaka - tym bardziej jego własny.

 

 

Widzę, że znalazłem bratnią duszę. Ja też lubię czepiać się, jak ktoś robi byki.

Zaczynamy: narodowości piszemy zawsze z wielkiej litery. Polaka z wielkiego litery. U Ciebie widzę z małej :)

Jeszcze jedno. Nie rozpoczynamy zdań od słowa jednakże :P

 

Książek nie czytam, na polibudzie nie studiuję ale mialem tam kilka razy wykłady :P

 

Widzę Ralph, że chyba z Worda przekleiłeś bo do niczego się nie mogę doczepić :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolega Ralph z kolei zapomniał o przecinku przed "ale". :wub: Podobnie jest u dwóch przedmówców. :lol:

Tak na serio, to nawet w naszej redakcji zdażają się byki, przed tym się nie ucieknie. Niemniej w dzisiejszych czasach każdy powinien imho być ze słownikiem polskim i angielskim "na ty". Nawet, jeśli są, dysortograficy i dyslektycy, bo przecież i oni mogą pewne słowa wykuć (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaówazywszy, ze zaczynacie rozmowe na tematy typu: ortografia, moze zmiencie forum na jakies ortograficzne czy CUS :blink: ??

 

ale jak pozwole sobie zauwazyc to watek w hyde parku i o glupocie .... chyba jednak pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdań nie rozpoczyna się także od "ponieważ" :)....jak ja uwielbiam lżeć z byków na dyktandach....różne przypadki się zdarzają...:)

 

btw: najbardziej jednak w szkole pasują mi sprawdziany z religii - ksiądz czyta nam "najwybitniejsze prace"...np. ostatnio ktoś napisał, że Mojżesz był dobrym chrześcijaninem bo chodził do kościoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaówazywszy, ze zaczynacie rozmowe na tematy typu: ortografia, moze zmiencie forum na jakies ortograficzne czy CUS :blink: ??

 

ale jak pozwole sobie zauwazyc to watek w hyde parku i o glupocie .... chyba jednak pasuje :)

 

Kolega śmie żartować ze śmieszności tego topica :lol: Przecież jesteśmy wszyscy śmiertelnie poważni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak gadamy tak w hyde parku i bez konkretnego tematu to mam pytanko, nie chce tworzyc oddzielnego tematu :P co to znaczy audiofil, aufiofilskie.... itp?

 

lepiej nie pytaj, bo jeszcze na to zachorujesz :lol:

 

mała podpowiedź - największy wpływ na jakość dźwięku mają podstawki pod kolumny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak gadamy tak w hyde parku i bez konkretnego tematu to mam pytanko, nie chce tworzyc oddzielnego tematu :P co to znaczy audiofil, aufiofilskie.... itp?

 

lepiej nie pytaj, bo jeszcze na to zachorujesz :lol:

 

mała podpowiedź - największy wpływ na jakość dźwięku mają podstawki pod kolumny :o

 

Powaznie? Ja bylem zawsze przekonany ze najwiekszy wplyw na te wszystkie "glebokosci", "zaokraglenia", "mikrodynamiki", "cofniecia i wysuniecia" maja kable sieciowe - jestes pewien tej tezy o podstawkach?

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności