Skocz do zawartości

Ipod Linux


Rekomendowane odpowiedzi

Po ściągnięciu instalatora iPod Linuxa i uruchomieniu pliku "installer.exe" najpierw pojawia się okienko "Welcome to iPod Linux bla bla bla" ale jak tylko klikam "next" wyskakuje błąd windowsa "Wystąpił problem z aplikacją installer.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Próbowałam ściągnąć instalator jeszcze raz, ale sytuacja powtarza się.

Co może być problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz oprogramowanie na swoim ipodzie? nie wiem czy na tych od 1,2 wogole da sie instalowac linuxa. coprawda mmialem nano dosyc dawno, ale tak mi sie wydaje. sprawdz.

 

Mam 1.3... Ale to i tak nie mogłoby robić różnicy bo jak uruchamiałam instalator to iPod wogóle nie był podłączony do PC [ale jak jest podłączony to i tak tak sie dzieje]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK więc znalazłam już dobry instalator. Teraz chcę zainstalować schemes. Ale jak z programu LTOOLS otwieram linuxowskie pliki, i tworzę katalog usr\share\shemes to po odłączeniu od PC katalog share zamienia się w plik (?). Nie wiem czemu. Z poziomu iPoda nie da się go otworzyć, z poziomu LTOOLS pisze, że ma 0KB... Co jest grane? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności