Skocz do zawartości

Windows A T10 Raz Jeszcze


czarnuh

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem tematy traktujace o tym problemie, ale nigdzie nie ma odpowiedzi na moje pytania.

Czy jakiekolwiek nieprawidłowości w systemie (Windows Xp oraz Windows 2k) mogą wpłynąć nieodwracalnie na odtwarzacz?

Poprzedni T10 padł mi po pewnym czasie używania mniej więcej wtedy jak podłączyłem go do innego komputera niż 2 wcześniejsze. potem były problemy na dwóch pozostałych. może to nie ma związku, ale po przeczytaniu o wszystkich zgrzytach między Win i T10 zaczynam się obawiać o mojego nowego T10.

Mam teraz UMS 1.76. Miałem 1.70.

Już pisałem o tamtych problemach ale wspomnę raz jeszcze. Po kilku dniach nie chciał się uwalniać z systemu (odłącz urządzenie), potem wieszał się przy kopiowaniu plików, linux również pokazał że problem z urzadzeniem, potem zawiesił się również przy upgradz'ie i padł na dobre.

Czy mam powody się martwić i powinienem coś zrobić z moimi windowsami. Nie wiem czy to ma znaczenie ale tamten który padł nie współpracował z tym programem do obsługi playerów z fw MTP - powinno tak być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że na jednym z komputerów, do których podłączałem T10 player wariował (zarówno starszy jak i obecny - ten też wariuje), coś jakby zrywał połączenie co chwile powodując np uszkadzanie plików. System na nim Win 2k, USB z przodu, kiedyś instalowałem na nim program do obsługi T10 (choć nie wiem czy to ma znaczenie). Wygląda to tak że poprzedni model T10 który podłączałem wiele razy do tamtego kompa jakoś się uszkodził i nie szło nic zrobić na żadnym kompie. ten póki co działa na wszystkich poza tym felernym. mam nadzieje ze ten mój monolog kogoś uratuje, przed podłączaniem do T10 do kompa na którym są problemy z połączeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że na jednym z komputerów, do których podłączałem T10 player wariował (zarówno starszy jak i obecny - ten też wariuje), coś jakby zrywał połączenie co chwile powodując np uszkadzanie plików. System na nim Win 2k, USB z przodu, kiedyś instalowałem na nim program do obsługi T10 (choć nie wiem czy to ma znaczenie). Wygląda to tak że poprzedni model T10 który podłączałem wiele razy do tamtego kompa jakoś się uszkodził i nie szło nic zrobić na żadnym kompie. ten póki co działa na wszystkich poza tym felernym. mam nadzieje ze ten mój monolog kogoś uratuje, przed podłączaniem do T10 do kompa na którym są problemy z połączeniem.

 

Heh, reklamacja :)

Co do podłączania playera z przodu - proponuję podpinanie playera bezpośrednio do gniazda USB znajdującego się przy płycie głównej.

Player wariuje lub nie jest wykrywany na przednim gnieździe z uwagi na prawdopodobnie słabą jakość przewodów płyta główna-panel USB. Oczywiście, niedotyczy to wszystkich kompów, ale bardzo duża ilość klientów miała problem z prawidłowym funkcjonowaniem playerka na przednim USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności