Skocz do zawartości

Kilka Pytan Dotyczacych Meizu M6


martie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 707
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dobra ale ten soft zdejmuje blokadę z radia i głośności ?

No właśnie nadal nie jest wyjaśnione co z tą głośniością. Mi tam radio do szczęścia nie potrzebne bo i tak nie słucham tych bzdur, ale blokada głośności już by mi mocno przeszkadzała. Na tyle by zaryzykować i kupić jakieś 8GB od Chińczyków za mniej niż 400zł skoro i tak nie miałbym gwarancji Dane-Elec.

 

Ktoś, kto kupił od Chińczyków może powiedzieć, jak u nich wygląda gwarancja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nadszedl sądny dzień kiedy w 100% (no dobra, 99%) zdecydowany jestem co biorę. Będzie to Meizu M6 8GB z aukcji, do której podawałem linka, a do tego Sennheiser PX100 z mp3store we Wrocławiu na Kołłątaja. Uff, teraz tylko skończyć remont, zebrać kasę i kupować :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam doradzcie mi :) chce zakupic meizu 4gb (10 Sierpnia wyplatka) i mam problem znalazlem 2 sklepy i nie wiem gdzie kupic cena duzo sie nie rozni ale Tutaj(http://www.sklep.devilnet.pl/go/_info/?id=266) jest gwarancja 2lata i(radio ale nie wiem jak z glosnoscia) a tutaj (http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=216583795) jest 12 miesiecy radio zablokowane:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam doradzcie mi :) chce zakupic meizu 4gb (10 Sierpnia wyplatka) i mam problem znalazlem 2 sklepy i nie wiem gdzie kupic cena duzo sie nie rozni ale Tutaj(http://www.sklep.devilnet.pl/go/_info/?id=266) jest gwarancja 2lata i(radio ale nie wiem jak z glosnoscia) a tutaj (http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=216583795) jest 12 miesiecy radio zablokowane:(

 

 

osobiscie kupywalem z devilnetu, wyposażenie maxx ze tak powiem (pl menu, głośność 40, radio) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak samo jak na allegro... a co masz na mysli pisząc że ma full wyposażenie?

 

no pozwoliłem sobie tak zażartować - bo czytając o meizumkach mających zablokowane radio, głośność do 30, 12 miesięczną gwarancję itp. to mój z głośnością 40, radiem, pl menu i gwarancją 24 aaa no i jeszce ładowarką, jest full-wypasem heheh ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy :)

Ja kupilem od Chinczyka.

Czekam juz drugi tydzien cierpliwie. Tzn zaczal sie wlasnie drugi tydzien.

Sprzet gdziekolwiek nie kupisz jest taki sam.

Firmware mozesz zaladowac dowolne wiec w czym problem?

 

Jak juz dostane do lapek to sie pochwale.

Na razie mam na czym sluchac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę brał swój na początku sierpnia gdzieś. Już się nie mogę doczekać. Biorę z devilnetu wersję 8gb z ładowarką sieciową najprawdopodobniej. Firmware też mozna sobie spokojnie zmieniać i nie wpływa to na gware, bo dyskutowałem wczoraj chyba z godzinę z gościem od devilnetu.

 

Create... napisz cokolwiek, jakieś własne odczucie itp na temat odtwarzacza. Sam już nie wiem o co pytać, bo już się tyle o nim naczytałem od początku wakacji, że jak go dostanę będę go umiał obsługiwać bez instrukcji hehe. Swoją drogą czytałem, że na najnowszej wersji firmware supportuje juz odtwarzanie w 20fps wideo... A na meizume piszą w prośbach do nowego firmware o 25fps.. Myślę, że to jest do zrobienia. Byłoby super. Kiedyś może dojdą do 30fpsów i będę w niebie heh :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace sie,

Prawdopodobnie dzis albo jutro nabede osobiscie M6 z Devilneta, jak chcecie podziele sie wrazeniami...

 

pozdroofka

 

Czekamy, a przynajmniej ja czekam. Ja też będę z devilnetu chyba brał. Zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja na allegro początkiem sierpnia.

 

BTW: znalazłem na necie review w którym to pisze gość, że meizu m6 odczytuje zdjęcia w rozdzielczości 3000×3000. To prawda? Słyszałem że może tylko 1024x1024... Kliknij TUTAJ po cały review...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy kupili - WYAŻAJCIE OPINIE! Gwarantuję, że znajdą się osoby, które je przeczytają :)

 

Ja swojego Meizu planuję kupić albo w sierpniu albo po wakacjach. A może wiadomo coś o tej nowej wersji, która miała mieć szybszy procek? To znaczy kiedy ma wejść na rynek.

 

Bolec, jesli chodzi o 30fps to chyba nikt tyle nie potrzebuje. Nawet filmy mają 23,976 lub 25 fps, więc 25 w zupełności wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, od biedy da się oglądać na tych dwudziestu klatkach. Ale dlaczego by nie? Skoro jest taka możliwość, ja chętnie bym pooglądał filmy w 30 fpsach.

 

PS: czekamy na krótkie recenzje użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czekałem aż ktoś zechce recke.

Także drodzy userzy usiądźcie wygodnie i przeczytajcie w samotności.

 

Dawno dawno temu na stronie allegro wypatrzyłem Meizu. kupiłem odebrałem..no to zaczynamy:

 

Powiem tylko że kupiłem 2GB black.

Także otwieram wszystko elegandzko najpierw postanowiłem obejrzeć wszystko po kolei:

 

Słuchawki:miły kabel w dotyku wykonany z gumy tylko że ja nie lubie słuchawek takich co sie je zawiesza :D

problem sprawiło mi założenie gumek co zwykle łatwo mi idzie xD

 

Szmatka czyszcząca nie wiem czemu biała skoro black kupiłem ale co tam, futerał z miękkiej skórki tez biały :)

I tam paierów nawkładane instrukcje itp.

 

Włączam wkońcu odtwarzacz i widze logo MEIZU by dane elec. Wgrane już były 4 utwory. Zapinam słuchawki i Play...

Pomijając że betowem który tam siedział czy tam inny chór nie przypadł mi do gustu :D Wchodze dalej

Photos: zdjęcia ofc playerka. ładne wręcz powiedziałbym jak na cyfrowym aparacie się by przeglądało ( przybliżać się nie da

) ale można każde zdjęcie ustawićna tapete co mi sie osobiście spodobało.

Video: Hmm wgrany filmik z japońcami. Muzyka w tle wszystko ładnie kolory wyraźne, płynny obraz.

Record: hmm nie potrzebna mi ta funkcja chyba ze lekcję będę nagrywał podczas snu :P

ale urzyłem żeby nie było żę mnie tam nie było. W sumie dla mnie jak zwykły record dźwięk zapisuje jak za blisko mic mówisz to trzeszczy. I jak chcesz zakonczyć notkęgłosową to słyszalny jest klik z touch pada.

A właśnie touch Pad...Myślęsobie fajna sprawa. Na początku byłem podekscytowany i sięciszyłem że lata w tę i z powrotem.

Ale przy dłuższym użytkowaniu musiałem się trochę namęczyć by się przyzwyczić (strasznie czuły).

A że Dane Elec miałem to radio było zablokowane ale to nie stanowiło problemu. Po chwili było i radio.

Radio: Automatycznie wyszukuje stacje i je zapisuje. bardzo wygodne potem tylko w lewo bądź prawo. W prawdźie nie chodziłem z radiem ale w miejscu to działa jak trzeba. Audycji jeszcze nei nagrywałem.

plug&play: Zaskoczyło mnie szybkie kopiowanie mp3 na playera co się dobrze składa przy dużych plikach.

E-booki: Nie wiem ale wgrany byl plik txt. z info o meizu normalnie wyglada jak sms w komórce

Reasumując (trudne słowo) odtwarzacz jest mniejszy jak mi się wydawał. Więc jak myślicie że jest duży to wam powiem że jest mały.

Recenzja by Create Yourself

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za reckę. Na początek parę pytań ode mnie.

 

-Jak z prędkością przewijania filmów i muzyki? (słucham głównie setów, więc jest to dla mnie bardzo ważna sprawa)

-Jak się sprawuje soft do konwersji wideo? Wklejanie napisów działa poprawnie?

-Jak jest z przełączaniem się między muzyką, a wideo? Da się to płynnie i bezproblemowo robić? Jak słuchamy muzyki, włączymy nagle film i znowu wrócimy do muzyki to wracamy do momentu, w którym się przełączyliśmy, czy leci od początku (wiem, nagmatwałem, ale mam nadzieję, że rozumiesz :) ). I odwrotnie, czy jak oglądając film nagle włączymy muzykę i wrócimy do filmu, to czy wrócimy do tego samego momentu?

-Jak z polskimi znakami w txt?

-Odblokowując radio nie straciłeś gwarancji?

-Ile zapłaciłeś i u jakiego allegrowicza?

 

@Bolec, jasne że fajnie gdyby była opcja 30fps. Ale ja osobiście nie widziałem filmu z większą ilością klatek niż 25. Może jakieś teledyski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na część odpowiedzi mogę Ci powiedzieć, że gadałem z gościem z devilnetu i mówił tak:

 

- polskie znaki są wyświetlane w txt

 

- wgrywanie nowego softu nie jest równoznaczne z końcem gwarancji

 

Oczywiście tak mają w devilnecie. Co do pytania też się przyłączę: czy jak oglądasz film/słuchasz muzyki i skończysz np. na 1:27 to po wyłączeniu i włączeniu odtwarzacza zaczynasz od początku, czy od 1:27? (krócej mówiąc czy ma resume playback :D)

 

edit: mam dvdripy po 29.xx fpsów...

 

poza tym jak na allegro trafiłes softa dane elec? jak ja sie pytalem z 5 albo 6 sprzedawców z allegro, tych którzy sprzedawali wersje 8gb i każdy mówił że radio jest dostępne... nie czaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOBACZCIE FILMY NA YOUTUBE (wpisz meizu)

 

muzyka jak wyłączysz, włączysz to od razu, a video masz taką opcję jak "ostatni" i w miejscu zatrzymanym ostatnie 3 miejsca stopów zapamiętuje, więc niema problemu

 

przewijanie muzyki jest spoko po wciśnięciu ENTER możesz potrzymać touch pada i zawala aż miło bez skakania- jak puścisz to gra w monencie zatrzymania się wskaźnika

wygodne

 

filmy to trzymasz next, ale też ładnie zawalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za reckę. Na początek parę pytań ode mnie.

 

-Jak z prędkością przewijania filmów i muzyki? (słucham głównie setów, więc jest to dla mnie bardzo ważna sprawa)

-Jak się sprawuje soft do konwersji wideo? Wklejanie napisów działa poprawnie?

-Jak jest z przełączaniem się między muzyką, a wideo? Da się to płynnie i bezproblemowo robić? Jak słuchamy muzyki, włączymy nagle film i znowu wrócimy do muzyki to wracamy do momentu, w którym się przełączyliśmy, czy leci od początku (wiem, nagmatwałem, ale mam nadzieję, że rozumiesz :) ). I odwrotnie, czy jak oglądając film nagle włączymy muzykę i wrócimy do filmu, to czy wrócimy do tego samego momentu?

-Jak z polskimi znakami w txt?

-Odblokowując radio nie straciłeś gwarancji?

-Ile zapłaciłeś i u jakiego allegrowicza?

 

@Bolec, jasne że fajnie gdyby była opcja 30fps. Ale ja osobiście nie widziałem filmu z większą ilością klatek niż 25. Może jakieś teledyski?

 

AD.1. Film szsybko przytrzymujesz |>> i zasuwa a muzyka to tak jak napisał że podczas muzyki klik na Enter i padem w gore w dól przewijasz.

AD.2. Na płycie jest program Video Converter. Właczasz go i tam jużmasz wszystko tak poustawiane żeby działało na meizu wrzucasz tylko film i konvertujesz. NAPISÓW nie wiedziałem jak wgrać raczej nie wiem czy sie da.

AD.3.To zaraz wyjasnie.Sluchasz muzyki i mozesz ją zatrzymac potem jak chcesz miec od momentu gdzie skonczyles to wybierasz opcje now playing w menu glownym. Jesli sluchasz muzyki i zatrzymasz ja lub nie i wlaczysz film to film leci ale potem jak powrocic chcesz do muzyki to masz od nowa. Jesli ogladasz film to mozesz go zatrzymac ale zeby cokolwiek zrobic musisz zamknac film. Takze tylko muzyke mozesz sluchac od momentu gdzie skonczyles poprzez opcje now playing.jesli sluchasz muzyki i wejdziesz w film i potem zamkniesz film i wlaczysz now playing pokaze ci sie film ale od poczatku. Wiec albo muzyka albo film :D

AD.4.Ja mam wersje S1.010 to angielsku i nie ma polskich znaków i nie znalazłem opcji ustawienia ich, również jak znajde to napisze

AD.5. Tak radio mam a gwarancja poszla sie $#^%# :) ale jak wgram firmware Dane elec to gwarancja powróci.

AD.6. Na początku chciałem kupić 1gb ale babcia rano z renty dała 30 zl i kupiłem 2gb za 378zl +kurier 26zl (ALL za pobraniem) Kupiłem u (nie wiem czy moge podać dane osobowe) pokaże ci link :

TUTAJ

On korzysta z kuriera UPS który mnie zdenerwował lekcjoważeniem klienta ale trudno to że w moim mieście tak jest nie znaczy że wszędzie.

Jak macie pytania jakieś to pytajcie. Kto pyta nie błądzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności