Skocz do zawartości
  • 0

Fidue A65 vs Final Audio E3000 vs Aune E1


ddmkr

Pytanie

Dwa razy już mi pomogliście, to i może będzie i trzeci ;)

Zgubiłem swoje Final Audio E3000 które kupiłem z waszego polecenia, byłem z nich całkiem zadowolony ale nie chciałem kupować znów tego samego, no i kupiłem Fidue A65.

Raczej mi nie podeszły, to dopiero pierwsze wrażenia ale jak narazie grają zauważalnie gorzej niż E3000.

 

No i teraz mam zagwozdkę - to czy zwrócić Fidue czy nie to jeszcze poczekam parę dni i posłucham więcej, ale wszystko wskazuje na to że zwrócę - ale co dalej?

Mogę jeszcze raz kupić E3000, bo ich granie mi odpowiadało, albo dołożyć i wziąć Aune E1, pytanie tylko czy będzie jakaś naprawdę zauważalna różnica w jakości, biorąc pod uwagę że źródłem będzie telefon (i to nie z wysokiej półki), bez żadnych wzmacniaczy, itp. 

Czy wydając prawie dwa razy więcej na Aune nie będą się one marnować przy takim źródle?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Hej - po naprawdę długich wojażach z różnej maści słuchawkami od 100 do 700zl kupiłem ostatnio właśnie e1. I powiem Ci że są na tyle niewybredne że kapitalnie grają ze wszystkim do czego je podepne. Bardzo bezpieczny wybór wg mnie a są na tyle popularne że jak Ci się nie spodobają to bez problemu odsprzedasz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
2 godziny temu, Jaworrr napisał:

Będzie dobrze. Daj im pograć ze 150h, mają berylową membranę, długo nabiera właściwości.

Mi E1 od początku przypadły do gustu, rozdzielcze i muzykalne. Jedynie scenę mogłyby mieć większą. Ale za to mają fajną holografię. 

Dokładnie - trzeba im dać trochę czasu aż się przegryzą - jednak potem odwdzięczą się takim graniem że jak wrócisz na chwilę do innych to stwierdzisz że inne to kiepskość:) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
24 minuty temu, ddmkr napisał:

Używek nie kupuję, nie mieszkam w Polsce to raz, a dwa że jakoś używane dokanałowki do mnie nie przemawiają ;)

Wrocław już nie jest w Polsce ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, ddmkr napisał:

 

Nie miałem zaktualizowanego w profilu, mój błąd ;)

 

Uffff. już się bałem,że trzeba będzie niemiecki odświeżyć.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra. Doszły Aune E1. Po 30 sekundach z nimi w uszach Fidue poszły do zwrotu na Amazonie. ;)

Znowu się nie zawiodłem na waszym poleceniu - dzięki po raz trzeci ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności