Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
TomPL

IFP a Windows 10...

Rekomendowane odpowiedzi

Są tu jeszcze jakieś dinozaury, które używają takich prehistorycznych playerów jak IFP iRiver'a? ;) Ja ciągle używam - do programowalnego nagrywania audycji z radia FM. Nic lepszego z tą funkcjonalnością (jakość, programowalność i niezależność zasilania) nie spotkałem, więc moje IFP ciągle w użyciu!

Niestety postępu nie da się zatrzymać i zmuszony zostałem do używania komputra z Windows 10, który okazało się że nie tylko, że nie czyta IFP to jeszcze na dodatek nie lubi IMM. Pamiętałem, że do Total Commandera była jakaś wtyczka pozwalająca na odczyt z IFP ale znalazłem temat:

z którego wynika, że też niestety z Win10 już nie daje rady.

Co robić??? Czy przejście na oprogramowanie UMS (ma ograniczenia co maksymalnej jakości nagrywania do 96kbps) ma sens i czy Win10 to będzie widzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem - Windows 10 z UMS współpracuje, tylko te marne 96kbps jest trochę zniechęcające...

To może pytanie dodatkowe: jest jakaś wersja oprogramowania UMS (dla IFP serii 700 lub 800), która pozwala nagrywać co najmniej w jakości 128kbps?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi