Skocz do zawartości

Ir Ifp-895 Czy T30


Quatro7

Rekomendowane odpowiedzi

czytam te tematy... szukałem innych...

i dalej nie wiem co wybrać...

 

na długości trzymania baterii mi średnio zalezy.. mam juz dobry akumulatorek AAA a AA musiałbym kupić ;)

radia... to tez za bardzo nie słucham... bo nie po to mi mp3 player zeby radia słuchac jak moge słuchac tego co chce :P

zalezy mi na niezawodności i funkcjonalności :)

na line-in zalezy mi średnio (ale oba chyba mają :) )

zalezy mi jeszcze na jakosći zestawu z dołączanymi oryginalnie słuchawkami bo na razie brak kasy na inne :)

zalezy mi by był wykreywalny jako pen drive

 

wiec co wybrać... ??

 

pliska pomocy :)

 

 

P.S. a jeszcze teraz sie na choryzoncie pojawił yp-c1 z taka samą pamiecią i w takiej samej cenie ze słachawkami creativa ep630

 

a moze jakiś meizu, albo coś innego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem ze t30 nie mzoe pracowac jako pen drive... a to spora wada

zmieniło sie cos w tym temacie??

Zawsze można go było przekonwertować na UMS (aby pracował jako pendrive), szukaj na forum.

Samsungi budzą sprzeczność: niektóre grają ładnie inne to porażka. Jedno jest pewne: we wszystkich Samusngach, które miałem w łapkach, dodawane słuchawki są absolutnie kijowe.

Meizu: taki sam problem ze słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem, nie słyszałem nigdy Archosa, ale taki iriver H120 gra naprawdę dobrze (żeby nie powiedzieć że lepiej)

 

a jak podepniesz go kablem optycznym do Creative'owego przenośnego wzmacniaczo-dekodera Dolby/DTS to już pewnie w ogóle wymiata O_o (chyba że ten dekoder ma gorszy DAC niż H100 - ale tego już nie wiem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności