Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
Looper

Wygodniejsze pady do ATH-M50x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu używam słuchawek Audio Technica ATH-M50x.

Jestem z nich bardzo zadowolony, ale przy dłuższym korzystaniu (~1,5  godz.) stają się trochę niewygodne. Przez niewygodne rozumiem to, że po ich zdjęciu po prostu trochę bolą uszy.

Słyszałem, że podobno pady od Brainwavz HM5 są bardzo wygodne (i nawet na takie wyglądają :D), ale słyszałem również, że na tej zmianie mocno cierpi jakość dźwięku M50x'ów.

Czy jest ktoś w stanie potwierdzić moje obawy co do padów od HM5 oraz czy są może jakieś inne pady na rynku, które będą wygodniejsze od oryginalnych padów do M50x, a nie ucierpi na tym jakość dźwięku?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dźwięk się zmienia, owszem, ale nie aż tak bardzo. Troszkę jakiejkolwiek przestrzeni się pojawia z racji odsunięcia drivera od ucha, a tak to może minimalnie góra się bardziej wyciąga.
Ale nie są to jakieś znaczące zmiany. A na pewno duuużo wygodniej.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SilentSan
      Czołem, 
      W transporcie uszkodziły się pady w moich Denonach AH-D600 (tak jak na zdjęciach). Pękła ta klejona skóra, którą naciąga się na plastik przy głośniku. Czy jest ktoś kto podejmie się naprawy tego typu, lub też czy da się dokonać jej samemu? (Chodzi mi o zarówno użytkowników forum jak i fachowców - myślałem o tapicerze?) Nowe oryginalne pady znalazłem za ok. 300zł, zatem chciałbym uniknąć tej wymiany o ile to możliwe. Przymierzyłem do nich pady z Brainwavz HM5 i były minimalnie za duże, tj. miały za dużo luzu po nałożeniu już na plastik (można było nimi ruszać w dowolnej osi, ale nie spadały). 

Załączam zdjęcia stanu słuchawek. Jestem otwarty na propozycje. 

• Przez Yashamaru86
      Cześć wszystkim,

Szukam padów jak w temacie do Bayerdynamic DT440 oraz nowego kabla.

- Pady szare welur (oryginały są dostępne, ale coś niższej półki o podobnych właściwościach, ale za mniejszą kwotę- oryginały to ponad 1/4 ceny samych słuchawek).
      - Pady najlepiej z gąbką zakrywającą przetworniki (stara już się kruszy). Ew. gąbkę dokupię oddzielnie.

Co do kabla to:

- Najlepiej w oplocie.
      - Nie przekraczający 1,5m.

Za udzielone porady z góry wszystkim dzięki!!!

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności