Skocz do zawartości

NAD C338 + PSB X1T


muf18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówię że ma Cię interesować... Tylko w kontekście że jak zrobisz zestaw u nich to mogą zrobić fajna cenę. Kolumn trochę maja w ofercie. W tym chyba polecane tu zensory nad którymi się też zastanawiam... Bo są ładne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że "nowe aktywne to syf, nie to co stare".

Tego NADa naprawdę nie warto? Toć w cenie zestawiku NAD jest praktycznie za darmo (doplata 400zl wzgledem samych kolumn). Powiem tak, raczej w tym przedziale nie ma nic super grającego, z nowych i dobrze o tym wiem. Ma to po prostu w miarę "poprawnie" grać, i wyglądać ładnie. Niestety kombinacje odpadają jak się dowiedziałem, ma być to "system całościowy". I najlepiej w tym wypadku wypada Yamaha ze swoim MusicCast'em i integracją całego ekosystemu. Mam nadzieję, że chociaż namowie na coś co jest bardziej opłacalne, czyli ten Nad i PSB, a zawsze można wymienic ten wzmak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tak jest. Mi chodziło między innymi o te wszystkie najtańsze tzw. monitory aktywne itd. typu microlab itp. Moim zdaniem nie warto się też pchać w te wszystkie najtańsze erisy itd. W tych dynaudio są np. po prostu głośniki z ich kolumn i to może już fajnie zagrać.

 

Po drugie nowe aktywne to syf bo za ich cenę albo sporo mniej można kupić np. aktywne philipsy lub monitory aktywne innej firmy które je zjedzą na śniadanie no ale jak ktoś nie chce używek to jego sprawa :) . To że nowe aktywne to syf to było w kontekście używek. Jak masz kupić jakieś psb z charakterystyką w uśmiech i jakiś słaby wzmacniacz/amplituner to już lepiej wziąć te nowe kolumny/monitory aktywne typu dynaudio lyd i inne modele z wyższych serii różnych firm. Na pewno nie warto brać czegoś z 2x13cm zamiast 1x17-20cm wooferem. 

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowali się prawdopodobnie na Denon PMA-720AE + DCD-720 + DNP-730 i Boston Acoustics A360......

Nie poskutukowało nic, że można lepiej, dużo lepiej w tej kwocie (prawie 6 tyś...), bo "ładnie wygląda, a i tak nie słyszę różnicy między R-N303D, R-N803D, czy tym Denonem, a NAD za slaby, bo nie ma iskrzenia, i "bum, cyk, cyk" ".

Eh... No więc raczej można zamknąć temat, wybór sam przemilczę, bo po prostu nóż się otwiera...

Edytowane przez muf18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności