Skocz do zawartości
  • 0

bezprzewodowe do max 500zł


SnOrK96

Pytanie

Witajcie,

ostatnie słuchawki jakie miałam to koss porta pro i jak dla mnie dźwięk był zadowalający jednakże przeszkadzało mi w nich to że były otwarte.

Zatem szukam słuchawek bezprzewodowych zamkniętych z podobnym / lepszym brzmieniem.

Karta dzwiękowa:

NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM),

Realtek High Definition Audio.

Głównie będę korzystać z lapka, czasem z telefonu (xperia z1c).

Gatunki muzyczne to prawie wszystko, ale przede wszystkim (electro, trance, dubstep, rock, pop ).

Zależy mi na basie i w miarę możliwości jak na bezprzewodowce czystego dźwięku.

Moje propozycje:

-Krüger&Matz F5A

-Pioneer SE-MJ561BT

-SoundMagic BT30

-MONSTER DNA On-Ear

-MEE Audio Wave AF36

-Audio-Technica ATH-AR3BT

-MEE audio Matrix2

 

Znajdzie się ktoś kto rozpatrzy w/w lub poda inne propozycje?

Na kupno mam jeszcze czas, bo muszę kasę uzbierać... studenckie życie :D

Ewentualnie czy opłaca mi się zbierać kilka miesięcy kasę czy postawić np na noontec zoro?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To panie student kup Pan z Chin np Bluedio. Teraz są promocje i za 130-300 PLN możesz wybierać przebierać na aliexpress 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie. Mi się wczoraj udało znaleźć Turbine T2 za niecałe 70 zł, do tego z wysyłką z Hiszpanii, więc za max 5 dni powinny dojść :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0
  • 0
9 minut temu, Lord Rayden napisał:

Będziesz modował ?

Będę, bo jak znam życie to fabrycznie tyłka nie urywają ;) .

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ekhm, a ja modować nie będę więc zamiast gadać weź chińczyka może jakiś powód? :D

np to?

https://archiwum.allegro.pl/oferta/bezprzewodowe-sluchawki-avantree-audition-pro-aptx-i6760271041.html

A może dozbierać do Audio-Technica ATH-AR3BT ?

lub jabra move za 230zł?

Edytowane przez SnOrK96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To może Parrot Zik http://allegro.pl/sluchawki-parrot-zik-2-0-black-nowe-okazja-fv23-i6935690433.html

Ludzie je chwalili nawet za 2x większą cenę.

Jeśli potrafisz dziergać, to jest cała masa na Allegro z rozklejonymi padami w sporo niższych cenach

np tu http://allegro.pl/sluchawki-bluetooth-parrot-zik-2-0-i6791794747.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • Moderator

Ja korzystam już chyba półtora roku z BT20 i to przy playerach Astella. Jestem zadowolony. Całkiem dobre były też JBL E55, ale wolę Soundmagic. jedyna wada moich BT20 to jadąc na rowerze po mocno nierównej nawierzchni potrafią gubić zasięg/połączenie na ułamek sekundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz Avantree albo coś z Chin. Parrot to dość specyficzne słuchawki, Bardziej dla japkowców.Ja po godzinie słuchania u kolegi zdjęłem z postanowieniem obchodzenia ich szerokim łukiem. Dla mnie bardzo sztuczne i dziwny, jakby blaszany dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo tańsze proste jak drut kolczasty. Do 5  września można wyrwać na ali do 50$ całkiem niezłe słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a ktoś się orientuje jak z dźwiękiem? Chodzi mi o porównanie do porta pro. Miałam okazję posłuchać np creative jam i jak dla mnie to słabiutko. Tak wiem kabel swoje robi..

Ogólnie to zastanawiam się jeszcze czy nie uzbierać na Audio-Technica ATH-AR3BT może by warto było poczekać do końca roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kup se chłopie adapter BT np. Avantree Clipper pro i do tego słuchawki przewodowe jakie ci pasują i będzie git. I nie słuchaj, że dużo stracisz na BT z jakości dźwięku. Jak dobry adapter to różnica między kablem a BT jest na granicy rozróżnienia. Wiem co piszę od prawie 9 lat głównie słucham po BT i nie narzekam.

 Jak ci padną lub przestaniesz lubić słuchawki to kupisz sobie nowe i dalej słuchasz po BT. Wybór większy

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
47 minut temu, Jaro54 napisał:

Kup se chłopie

 

53 minuty temu, SnOrK96 napisał:

Miałam okazję posłuchać

 

Dnia 8/30/2017 o 16:41, SnOrK96 napisał:

Witajcie,

ostatnie słuchawki jakie miałam

Jaro popraw się :D

Adapter BT ma zawsze taką zaletę, że możesz podpiąć jakiekolwiek słuchawki, jednakże wtedy nadal masz kabel od słuchawek do targania i plątania się.
JBL wspomniane wyżej są całkiem spoko. Ta firma robi niezły sprzęt w segmencie BT - i głośniki i słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, Superata napisał:

BT20/30 graja pełnym pasmem, basu nie brakuje, ale nie jest tak kiepskiej jakości i zalewający jak w zwykłych słuchawkach BT. Krytykując słuchawki Bt należy najpierw odsłuchać ten model. 

Ja nie krytykuję tylko rozwiązania alternatywne proponuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności