Skocz do zawartości
  • 0

Ładne słuchawki nauszne do 300 zł


Matheus

Pytanie

Cześć,

szukam minimalistycznie/ładnie wyglądających słuchawek do 300 zl.
Będę używał ich głównie w pracy, siedząc przed komputerem. Chcialbym, aby nie wyglądały "gejmersko"/tandetnie oraz aby nie uciskały za bardzo głowy. Nie musza całkowicie izolować. Mogą być nauszne otwarte lub zamknięte.

Jeśli chodzi o dźwięk:
- cos lepszego od Brainwavz M1 które obecnie posiadam. Może cos bliższego do Brainwavz Beta które mają mocniejszy bas.
- zależy mi na dobrym, tłustym basie który jednak nie zalewa całości (raczej lubie cieple granie)
- będę słuchać wielu rodzajów muzyki — od wielu odmian elektroniki, rocka, metalu, reggae do chilloutu itd.

Zrobiłem mały Research i znalazłem póki co:

Sony MDR-ZX660APB <dosyc minimalistyczne, wygladaja ok

Marshall Major II <chociaz chyba troche za duze i wygladaja na uciskajace 

Beyerdynamic DTX 501 p biały < znacznie tansze ale ladne, jak z dzwiekiem?

 

 

Sam nie wiem... Myślę, ze i tak wolałbym postawić na jakość dźwięku i wybrać z np. trzech najlepiej brzmiących cos z najlepszym wyglądem. A więc 1/4 wygląd, 2/4 jakość dźwięku, 1/4 wygoda.
Co moglibyście polecić?

 

 

Edytowane przez Matheus
Dodane polskie znaki oraz link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Większa rozdzielczość i lepsze granie :) Miłego słuchania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja się dziwię, że nikt nie napisał Sennheiser Momentum On-Ear.

Co prawda do nowych z gwarancją trzeba trochę dołożyć, ale grają zgodnie z opisem, za nieduże, składane i wyglądają najpoważniej z wymienionych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A ja się dziwię, że nikt nie napisał Sennheiser Momentum On-Ear.
Co prawda do nowych z gwarancją trzeba trochę dołożyć, ale grają zgodnie z opisem, za nieduże, składane i wyglądają najpoważniej z wymienionych.
Nie wiedziałem, że nowe MOE są składane, stare chyba nie były.

Pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
36 minut temu, Inszy napisał:

A ja się dziwię, że nikt nie napisał Sennheiser Momentum On-Ear.

Co prawda do nowych z gwarancją trzeba trochę dołożyć, ale grają zgodnie z opisem, za nieduże, składane i wyglądają najpoważniej z wymienionych.

A słuchałeś @Inszy Klipsche Reference on ear? Moe dużo wg mnie oczywista oczywistość, gorzej grają, chyba, że po wygrzaniu. Porównywałem łeb w łeb oba modele i niestety Sennki przegrały. Zarówno dźwiękiem, jak i wykonaniem oraz ceną. Dlaczego brać coś słabszego za większe pieniądze? Dla literek Sennheiser? Niestety wolę nawet chińsie byle dobrze grały. Sennki kosztują 3x tyle co Klipsch i nie rzucają na kolana. Może jak znajdziesz synergię zagrają cudownie, ale to Klipsche prawie ze wszystkim znajdują synergię. Znam jeden przypadek braku synergii ich, Aigo Z6 i tyle

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podejrzewam, że nikt nie słucha MOE tylko przed wygrzaniem... I jeśli dobrze widzę, to najtańsza dostępna oferta za Reference On-Ear, to ponad stówa więcej niż za Momentum, więc jakbym nie liczył, nie wychodzi mi na to, że Klipsche są trzy razy tańsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za 299 pln dostaniesz Moe??? podaj link może komuś się przyda. Klipsche można nówki za 399 pln dostać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, Inszy napisał:

Nie według Ceneo i Allegro.

Ale wg mnie jak zainteresowany jesteś to podeśle ci linka. Osoby które kupiły już mogą potwierdzić prawdziwość moich słów. I nie jest to lombard lub inne podejrzane sklepiki. Znany duży sklep internetowy. Sam tam kupowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi akurat takie słuchawki nie są potrzebne, bo nie toleruję nausznych. Ale linkiem, to się lepiej podziel z innymi, skoro za pół ceny można je kupić w normalnym sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupowali ci co byli zainteresowani. I prośba @Inszy czytaj tytuł tematu a potem zabieraj głos. Temat "Ładne słuchawki nauszne do 300 zł"  a ty proponujesz za 1199 pln, nabijasz posty? Chyba nie ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Składane to chyba rewizja druga. Pierwsze te co miałem w rękach nie były składane. Masz rację Sennheiser nie jest moim faworytem :) spokojnej nocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do osób które trafiły na mojego posta i chcą je kupić. Nie róbcie tego! 
Miałem te słuchawki dłuższy czas i to moja pełną opinia:
 

TL;DR dźwięk jest naprawdę dobry ale co z tego jeśli jakość wykonania woła o pomstę do nieba.
 

 

Gdy kupiłem te słuchawki do przez pierwszy rok używałem ich bardzo bardzo sporadycznie. A mimo tego, że je szanowałem, pojawiły się małe pęknięcia. I tutaj mój błąd - zgubiłem paragon. Pęknięcia nie wydawały się jednak groźne i użyłem je może z 10 razy w ciągu kolejnych miesięcy. I wtedy zaczęła się masakra - umocnienia po bokach zaczęły same z siebie pękać bardziej i bardziej. Zacząłem sprawdzać to w internecie i rzeczywiście - liczba takich przypadków jak mój jest znacznie większa tylko inni używali je często od samego początku i wada zdążyła szybko wyjść. Niestety ja miałem trochę pecha.

 

Po tym jak boczne wzmocnienia pękły, także materiał z którego są wykonane „gąbki” nauszne zaczely się łuszczyć aż wyglądały masakrycznie i wręcz obrzydliwie. 

 

Słuchawki dalej działają, trzeszczą i musiałem oderwać całkowicie wierzchnią warstwę gąbek aby się nie kruszyły dalej. Muzyka jest naprawdę dobrej jakości. I to mnie niestety boli - szkoda, że nie także fizycznie takiej jakości jak chociażby jakieś sredniopolkowe Sony. 
 

Nie polecam tych słuchawek ale chętnie dowiem się o innych słuchawkach (od innego producenta) z taką jakością dźwięku jak w Klipsch Reference On ear i koniecznie inną jakością wykonania niż ten model Klipsch. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności