Skocz do zawartości

Meizu M8, Chińska Odpowiedź Na Iphone?


Seamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lekko bardziej czekam na T59 ;) Może dlatego, że coś się w okół tego dzieje.

 

Jak by zapytać fusy o premier M8 to by Ci pokazały "że co?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie czyta się taki wątek, zapoczątkowany w styczniu ;-) / chodzi o to, że teraz zasypani jesteśmy info o iPhone itd.

Gdzieś mi mignęła przed oczyma tajemnicza nazwa meizu m8 (na youtube) więc wklepałem do 'szukaj' i tak odnalazłem wasze dywagacje na jego temat.

 

P.S wiadomo coś więcej ? premiera itp? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nib187 > a jesteś pewien, że czytałeś ten wątek? ;) bo Twoje pytania na końcu jakoś mnie zbiły z tropu...

 

 

Brestinder > spoko... o V39 nie wiedzieliście nic, dopiero jak się pojawił, C290 podobnie... T59 był błędem, że się do niego przyznali, ale teraz bardzo mocno nad nim pracują ;) tego akurat jestem pewien. Sądzę, że Meizu też może pracować... i może i komuś się już chwaliło jakimiś samplami - kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nib187 > a jesteś pewien, że czytałeś ten wątek? ;) bo Twoje pytania na końcu jakoś mnie zbiły z tropu...

Brestinder > spoko... o V39 nie wiedzieliście nic, dopiero jak się pojawił, C290 podobnie... T59 był błędem, że się do niego przyznali, ale teraz bardzo mocno nad nim pracują ;) tego akurat jestem pewien. Sądzę, że Meizu też może pracować... i może i komuś się już chwaliło jakimiś samplami - kto wie.

 

hehe, no ok, pisałeś coś o styczniu, wiem. Ale myślałem, że może coś nowego jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i pojawił się konkretny termin :)

Meizu M8 ma mieć swoją oficjalną premierę na styczniowym CES,

a oficjalnie trafi do sprzedaży na początku lutego.

 

20071121934391641.jpg

 

20071121934394802.jpg

 

Zaawansowanie prac nad tym modelem ocenić można obecnie na ponad 80%.

Sensor dotykowy działa podobnie jak w iphone. Są jeszcze pewne problemy natury

software-owej, które jeżeli zostaną szybko rozwiązane to być może w grudniu zobaczymy

prototyp tego urządzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z ostatniej chwili (buhehehehehe) dla wszystkich optymistów. Najnowsza planowa data finalizowania M8: end of Q2, 2008.

 

CES2008? Nie jest to pewne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA! I M7 ma być zrobiony dopiero po M8 :D (choć jak to określili "może zmienią się plany"). O M6 SE nie umiał nic powiedzieć, poza tym że przecież wydali SL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojawił się konkretny termin :)

Meizu M8 ma mieć swoją oficjalną premierę na styczniowym CES,

a oficjalnie trafi do sprzedaży na początku lutego.

 

20071121934391641.jpg

 

20071121934394802.jpg

 

Zaawansowanie prac nad tym modelem ocenić można obecnie na ponad 80%.

Sensor dotykowy działa podobnie jak w iphone. Są jeszcze pewne problemy natury

software-owej, które jeżeli zostaną szybko rozwiązane to być może w grudniu zobaczymy

prototyp tego urządzenia :)

o matko jaka ordynarna kopia ipod touch zarówno wygląd jak i menu :lol:

tylko grubsza obudowa, ale w sumie fajne :)

 

 

Zdjęcia "real":

m8vz2.jpg

 

oby cena była atrakcyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość dla tych, którzy pisali mi, że się nie znam :) że głupoty opowiadam :) i że się wymądzam :).

 

Bo przecież oczywiste, że Meizu pokaże M8 już na CES2008. Tak? To czytajcie:

 

It was predictable, and it is now official: Jack Wong, CEO of the emblematic Meizu, has announced that the M8 will not be presented at the CES 2008 in a working model, there will be only prototypes " Plastic! " A new disappointing but that everyone was expecting more or less, that the Chinese firm justifies explaining it is currently very busy working on the "finish" of the aircraft and that it prefers to wait that everything is developed before submitting it. A choice to a certain extent understandable, but which does not, unfortunately for the credibility of the product, already in very bad shape for various reasons. The "next" appearance of M8 is now scheduled for March, at CeBIT ... Unless another report pointing the tip of his nose at the last moment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, bo raczej ciężko się coś wgrywa na urządzenia z Windowsem Mobile.

 

Meizu M8 napewno się kiedyś pojawi i jeśli premiera będzie na CeBIcie to fajne, odrazu zobaczę go na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, bo raczej ciężko się coś wgrywa na urządzenia z Windowsem Mobile.

 

Meizu M8 napewno się kiedyś pojawi i jeśli premiera będzie na CeBIcie to fajne, odrazu zobaczę go na żywo.

 

Zawsze znajdzie się grupa geek'ów płaszczących tyłki przed komputerami, którzy by coś wykombinowali. Powinno być to łatwiejsze niż w przypadku iPhone. BTW Windows Mobile i Windows CE to 2 kompletnie różne twory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Śmiech na sali. Zapisy na testy mają trwać aż miesiąc, a i tak nie wiadomo kiedy sample trafią do użytkowników. Jest to też wersja alpha po której pewnie pokaże się wersja beta. Kupują sobie po prostu jeszcze więcej czasu. Nie mam pojęcia jak oni zarządzają tą firmą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie te lata pracy przeloza sie pozniej na wysoka cene M8 i malo kto zdecyduje sie go w ogole kupic. a szkoda, bo jakby byl wystarczajaco tani, to moze bym sie nawet nim powaznie zainteresowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności