Skocz do zawartości

Tani, głośny odtwarzacz mp3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, że już kolejna moja Sansa Clip+  nadaje się na śmietnik szukam nowej mp3. Szukam czegoś najlepiej do 100 zł, mogę ewentualnie parę groszy dorzucić. Zależy mi, żeby grał w miarę głośno (co najmniej jak Sansa Clip+ na rockboxie), nawet na najtańszych słuchawkach (nie chce kupować droższych ze względu na mój talent do niszczenia ich). Sansy miałem już z 4 szt i chciałbym coś innego bo w każdej padało mi wejście słuchawek, które musiałem lutować. Musi mieć dużo pamięci lub wejście na kartę. Może być nowa albo używana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności